reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

reklama
Hejka
Wybrałam Natalię bo szczerze mówiąc te wózki niewiele się różnią, lepszy jest chyba City Voyager, no ale cena już 850 a Natalia 650. Szczerze mówiąc Natalia nam sie najbardziej podobała, pomijając względy techniczne z których byliśmy zadowoleni. Dziś nam maja go przywieźć to dołączę fotki wózeczka i powiem czy warto u kolesia kupować. Jak na razie jestem zadowolona bo kolorek troszkę odbiega od tego co chcieliśmy więc koleś za darmo dorzucił wózek z lepszego materiału (55zł) i chromowane rurki (chyba 25zł). Odezwę się jak wózek będzie
Buziaczki

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54871541
 
Gaga a w czym City Voyager jest lepszy od Natalii? Ja właśnie między tymi dwoma modelami się waham!
 
w zasadzie dużo różnic nie ma, ale ma chyba lepsze zawieszenie ;D, no i wygląd troszkę inny, ma lepsze troche amortyzatory, ale nam i tak się bardziej podobała Natalia, właśnie na nia czekam bo mają dziś przywieźć
 
Przyieźli nam wózeczek ;D ;D ;D ;D i jest zajebisty!!!!!! ma chyba wszystko co chciałam, postaram się wieczorem dołączyć fotki
 
My właśnie dostaliśmy nasz Tako Natali i rzeczywiście waga no jak waga wózków w tej cenie, więc nic niespodziewanego :) Natomiast cała reszta super!!!!!! Zobaczymy jak sie sprawdzi na spacerkach. Na razie zdjęcia takie sobie bo nie mieliśmy czasu na sesję wózeczka :) ale niedługo na stronce pojawią sie lepsze. Tutaj daję dwa reszta na mojej stronce w poradniku przyszłych mam.
http://pysiaki.mine.nu/
24ir.jpg

86ro.jpg
 
chciałam się pochwalić moim wózeczkiem, ale nie mogę zamieścić fotki:( że niby katalog załączników jest pełen...
że co? też miewacie problemy z załącznikami?

........
no i się doczytałam na forum jak wstawić fotkę, zobaczymy, czy mi się uda ;)



teścior:)
 
reklama
jeżeli nie macie nic przeciwko oidbijam wątek wózkowy
mam problem z wyborem spacerówki a widze że niektóre z was juz mają zakup za sobą moze podzielicie sie spostrzeżeniami, ja poszukuję wózka wygodnego, lekkiego, zajmującego mało miejsca po złożeniu, taniego, ładnego, żeby miał osłonę przed deszczem i wiatrem.... nie wiem czy takie produkują?
 
Do góry