reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

teraz mam ten
100a04020el.jpg

 
reklama
Kate ja ten pierwszy i ten trzeci ostatnio w sklepie widziałam, sa super, leciutkie takie zgrabne i cenowo ok. Też mam dylemat bo z tych dwóch napewno na jeden sie zdecyduje. Kupie na alegro bo u nas w sklepach ceny wyższe nawet o 100zl
Ten drugi Huck, tez fajny ale cieżko podobno do niego dokupic okrycie na nóżki a te dwa wyżej maja w komplecie. Ale jeszcze nie zdecydowałam bo też sie super prezentuje i tez go na żywo widziałam.
 
a co do firm to popytalam i ta huck to podobno b. dobra firma niemiecka, ja mam z niej kojec dla Weroniki tzn takie łóżeczko turystyczne i jest super, wykończone elegancko i ogólnie bajer.
Ta babydreams tez bardzo dobra firma , dużo wóżków z tej firmy mają moje koleżanki i jeszcze nie słyszałam żeby którys nawalił.
A z nowu z conieco mam fotelik do samochodu i tez sie sprawdza wiec myłse że wszystkie te firmy są ok
 
elfiko dzieki za odpowiedź, ja tez mam zamiar na allegro kupowac, bo nawet z przesyłką jest taniej, moze dzisiaj wieczorem cos załatwie
 
reklama
Do góry