reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

reklama
my kupujemy go pod zastaw starego hihi
stary wystawie na Alegro i mam nadzieje że sie sprzeda, jesli nie to bede sie martwic
chciałam trójkołowiec, nawet w sklepie oglądałam tego jeepa co wkleiłaś zdjęcie Asiu ale po pierwsze cena po drugie wileki i cieżki strasznie a to bez sensu drugi taki kloc kupowac
 
ja tez bytm chciala jakis maly i lekki, zeby wszedl do bagaznika z u\innymi pakunkami, chcielismy sie wybrac na wakacjach nad morze, a bez wozka ani rusz, chociaz nie powiem nasze auto ma spory bagaznik........
 
reklama
no ja tez ze wzgledu na gabaryty chciałam lżejszy wózek, ten jest lżejszy bo mój obecny waży bez dziecka 14,5 kg! czyli 5 kg mam mniej a to juz coś. Ja chodze na dalekie spacery i wracajac robie zakup i potem pcham takiego tira a ze mnie sie leje, juz w zeszłym roku jak weronika sie urodziła to w lato sie nieraz zgrzałam pchajac a teraz jak mała waży wiecej to juz kosmos.
a tak bedzie lżej i nowy a ja lubie nowe rzeczy ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry