reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

a i przypomniało mi sie
mam koleżanke którą wczoraj spotkałam po prawie dwóch latach nie widzenia i ona ma ten wózek
http://www.allegro.pl/item92516687_nowy_trojkolowy_wozek_hauck_roadster_2006_parag.html#photo
wczoraj była na spacerze z synem i próbowałam jak sie nim jeżdzi. Jest fajny, cieżki ale super sie ugina, fajnie sie prowadzi ale mnie wkurzało zakręcanie bo jak te przednie koło sie ruszało to luzik zakrety sie robiło ale po prostej drodze tak smiesznie rzucało a jak sie te koło blokowało to zakręt był tragedia bo to tak jakby soe słonia unosiło.
 
reklama
Elfiko jak przetestujesz juz wozek to napisz co o nim myslisz
o ewentualne wady tez poprosze ;)
bardzo mnie interesuje jak sie go prowadzi na tych kolkach.......w koncu nie pompowane
 
Lilka ja jeszcze nie mam tego wózka, bedzie w połowie kwietnia ale Niuńka go ma, wklejała nawet fotki na lipcowych kiedyś, jej zapytaj bo z tego co wiem to oni juz nim podróżują :)
 
Elfiko, zdecydowanie coneco :) Mnie najbardziej podobają się te czerwono-granatowe :)
 
tylko troche ciężki ten wózek, ale i tak lżejszy od tego co mam teraz :)


a elfiko na allegro sprzedałaś poprzedni wózek ???
 
Elfiko my mamy taki wozek z haucka ale bez przedniego kola skretnego.Uzywalam go jako glebokiego a tewraz spacerowka.
 
Mnie sie podoba ten Coneco, zreszta wszystkie fajnie wygladaja. Najlepiej byloby zobaczyc na zywo jeszcze :p
Nie doczytalam czy oslone p/deszczowa ma? Bo jak dla mnie to byloby dosyc wazne.
 
reklama
Do góry