reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

elfiku mnie sie podoba ten trzeci, ale tak jak mowi Marta, wolalabym je zobaczyc na zywo..............

gaga
ten pierwszy wozeczke jest niezly, taki orginalny./
 
reklama
dziewczyny zanim kupiliśmy ten coneco to przymierzałam weronike do takiego
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=94209360
super wózeczek, najbardziej mi sie podobał ale w sklepie mieli tylko niebieski a mó łoś sie uparł że nie chce dla małej niebieskiego wiec odpuściłąm. Ale polecam, super wózeczek, bardzo wygopdy i leciutki!
 
Wiki no mnie sie bardzo dobrze prowadzi ten wozeczek.moze nie jest bardzo leciutki ale mnie nie jest taki potrzebny bo ja go nigdzie nie dzwigam :).Mi odpowiada całkowicie,jestem zadowolona:)
 
to nasz nabytek dla tej mojej dwojki bo juz mnie wyrzuty sumienia gryzly ze Tymul tupie nogami a przeciez sam ma jescze malutkie stopki.........no i znalezlismy ten lekki i co najwazniejsze zwrotny a z dwojka takich maluchow to tez  jest wazne...
ogladalismy jeszcze inne ale straszne kolubryny i juz bez dzieci ciezko bylo manewrowac  :p
no i oto nasz  wozek

B0007W05OW.16._SCLZZZZZZZ_SS384_.jpg
 
reklama
Do góry