reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

dzisiaj zrobiłam zdjecia naszegfo wozeczka mojej kolezance,ktora rowniez sie nad nim zastanawia
dlatego przy okazji i wam go pokaze ;-)



kosz,mam w nim akurat pokrowiec,ale widac mniej wiecej jak wyglada w srodku,przyznam ze ta rurka tam przeszkadza mi ale jest znosnie

tacka,latem mialam w jedym butle dla Mili w drugiej napoj czy wode dla nas,bardzo praktyczne :D widac tez okienko od budki ktore mozna zakryc

tu widac bardzo dobrze kolor zieleni

pozycja calkowicie leżąca(po rozlozeniu jest calkiem poziomo,ale na zdjeciu tego nie widac)

 
reklama
Lilka fajny ten wózio i te kolorki też w moim guście a co to za firma i ile kosztuje bo moja siostra się zastanawia nad kupnem spacerówki
 
Ysiu to BABY DREAMS SPRINT
nowy kosztował nas 395zł :-)

jestem zadowolona bo zalezało mi przede wszystkim na:
- duzych kolach (ale nie pompowanych aby nie zabierało zbyt duzo miejsca w bagazniku)
- skretnych kołach przednich
- duzym koszu na zakupy
- i tacce dla rodzicow (dla dziecka nie,bo przymierzyłam Mili do GRACO z tacka i w szał wpadła bo ta tacka była jakos tak wysoko ze az pod szyje jej prawie siegała :szok: i przez to jestem wrazliwa na te tacki u dziecka)

a koła przednie mają srednice 20cm,tylnie 22cm
chyba najwieksze z tych niepompowanych

podziwiam osoby co kupuja wozeczki z małumi kolkami bo ja najade np.na cos to nie moge ''przeskoczyc'' przy duzych kołach wiec mysle ze przy małych tym bardziej gorzej,nie mowiąc o przejechaniu po piasku lub sniegu :-) (byłam swiadkiem jak jedna mama chciała przejechac u nas w parku po piasku i w koncu wzieła dziecko pod pache,wozek pod druga i przeszła :-D )
 
Dla mnie ważne było to by wózek był lekki, łatwo się go prowadziło i by mieścił się do każdego bagażnika. Dlatego też zdecydowałam się na orbit baby g2. Jest to fajny wózek wielofunkcyjny, który sprawdza się we wszystkich warunkach.
 
zgadzam się z MamaSmoczyca zdecydowanie... Orbit Baby jest wart swojej ceny, strasznie innowacyjny i funkcjonalny, zmieści się wszędzie, bez trudu się go składa... jest bardzo porządny i przy tym wykonany ze ślicznych materiałów :) a obracane siedzisko to rewelacja!!!
 
reklama
Do góry