reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
za trzy miesiace mam termin porodu, i juz zaczynamy z mezem szalec po sklepach. Nie wiemy tylko jaki wybrac wozek, podoba nam sie wozek firmy TAKO ale tak na prawde nic o wozkach nie wimy, jesli ktos z was cos wie prosze dajcie znac czy to dobry wybor lub polescie jakis dobry czterokolowiec
 
reklama
Przy wyborze wózka trzeba wziąść pod uwagę ilość pieniążków + czy muszisz zwracać uwagę na wagę wózka czy nie. Wprawdzie nie mam jescze dzieci ale z tego co obserwuję najlepiej kupić tani wózek z gondolą a potem fajną spacerówkę albo spacerówkę z gondolą. Gdybym miała teraz kupować zdecydowałabym sią na Peg Perego A4 + gondolkę Navette która pełni również rolę kołyski tu jest przykładowa strona z tym wózeczkiem http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_121_204&products_id=2447 Pozdrawiam i życzę miłego wyboru wózeczka :)
 
tzn.doradze ci tak jak ja uwazam
bylam swego czasu opiekunka dziecieca i wiem jaki wozek mi odpowiada

a wiec:
-pompowane kola,koniecznie,mozna jezdzic po naszych nie rownych chodnikach a dziecko nie odczuwa tych 'nierownosci'
-przekladana raczka,jak bedzie wialo aby nie odwracac wozka zeby nie jechac pod wiatr,wystarczy przelozyc,a jak dzidzia zacznie jzu siedziec to mozemy przelozyc raczke aby wiecej widzialo
-regulowana raczka,kazdy ma inna wysokosc,i wtedy kazdy moze do swojej wysokosci regulowac raczke jak mu wygodnie

no dla mnie licza sie te rzeczy najbardziej

osobiscie kupilam wozek TAKO Natalia ktory spelnia moje wszystkie wymogi az nadto ;)
zycze udanych zakupow
 
Ja też zdecydowałam się w końcu na tako tylko jeszcze rozważam czy model Natalia czy City Voyager. Starsznie podobają mi sie te wózki i chyba mają wszystko czego potrzebuje, no może waga jest za duża ale i tak mamy windę więc nie jest to dużą przeszkodą, napisz jak ci się ten wózeczek sprawuje na spacerach.
pozdrowionka
 
jeszcze nie urodzialam bo jestem lipcoweczka,wiec nim nie jezdze
narazie stoi okryty i czeka :D

fakt jest dosc ciezki,ale ja mieszkam w domu jednorodzinnym wiec dla mnie to zadna roznica bo nigdzie nie bede nim wchodziala na pietra,
jezdzialam nim po moim ogrodzie i wydaje mi sie fantastyczny
mysle ze jest dobry bo jednak duzo mam go kupuje
a jednak najlepsza reklama sa ludzie... ;)
pozdrawiam
 
my myśleliśmy o Ring Max ale w końcu zdecydowaliśmy sie na Tako Natalię zapłąciliśmy niecałe 700 na allegro razem z transportem. Adbory są na paskach, a dla spacerówek to nie najlepsze rozwiązanie niestety
http://pysiaki.mine.nu/
 
ha nad tym wózkiem tez myśleliśmy, ale zdecydowaliśmy że lepszy jest Adbor Ring Max a potem stanęło na Tako Natalia. Jeśli chodzi o paski to dobre są do gondoli bo można bujać dzidzię, ale w spacerówce się nie sprawdzają. A jeśli chodzi o wychamet breaker to różne ma opinie. Ja mam jutro dostać nasz wózeczek to zrobie kilka zdjęć i załączę tutaj to obejrzysz jest bardzo podobny do Adbora i wychameta, tyle że według mnie ma ładniejsze kolory i jest pożądniej zrobiony. Wszystkie te wózki testowałam w sklepie co prawda, ale zbierałam o nich opinie na różnych forach i najlepiej wypada Tako.
 
reklama
Dzięki. :) Dobrze jest móc się kogoś poradzić. Jęśli chodzi o wózki to jestem zielona. :laugh: Mąż też mi za bardzo w tym nie pomaga. Mówi żebym wybrała a on da kasę i ewentualnie pomoże wybrać kolor. ;D twierdzi że to ja lepiej będę wiedziała co dla naszej małej będzie potrzebne.




 
Do góry