reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek jesień zima

Matylda92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
1 123
Cześć! Z racji że nie mam bladego pojęcia o wózkach proszę o porady. Rodze w październiku szukam wózka z dużą gondola. Nie ma znaczenia czy lżejszy bo nie będę go nosić a bagażnik w samochodzie jest spory. Interesuje mnie 2 w 1 gondola i spacerówka. Zamierzam dużo spacerować, las park piach i teren miejski. Koła pompowane. Szukam i szukam po necie ale opinie są tak zróżnicowane II czasem stare że nie wiem czy mogę im ufać. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź[emoji846][emoji846]
 
reklama
Rozwiązanie
Mam 3 dzieci: z lipca, września i października. Wszystkie jezdzily tym samym wozkiem i każde inaczej z niego wyrastalo, ale zawsze w kwietniu/maju juz rezygnowalam z gondoli na rzecz siedziska spacerowego rozkladanego na plasko. W sprawie wyboru wozka jednak polecam Ci pójście do sklepu, zobaczenie na zywo.
Dużą gondole maja Cybexy. Ja też miałam w planach dużo spacerować, ale w tych początkowych miesiącach się nie dało. Wolałabym postawić na porządną spacerowke. Z perspektywy czasu patrząc nie kupiłabym teraz wózka 2 w 1.
 
Mam 3 dzieci: z lipca, września i października. Wszystkie jezdzily tym samym wozkiem i każde inaczej z niego wyrastalo, ale zawsze w kwietniu/maju juz rezygnowalam z gondoli na rzecz siedziska spacerowego rozkladanego na plasko. W sprawie wyboru wozka jednak polecam Ci pójście do sklepu, zobaczenie na zywo.
 
Rozwiązanie
Do góry