reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek miejski

reklama
Właśnie od dwóch dni go oglądam i dumam. Podoba mi się ale waham się jeszcze. Ma piankowe koła. Zastanawiam się jeszcze nad x landerem. Opinie na internecie o maxi cosi są ok. Mój obecny wozek ma super koła ale zajmuje dużo miejsca w bagażniku.
 
Właśnie od dwóch dni go oglądam i dumam. Podoba mi się ale waham się jeszcze. Ma piankowe koła. Zastanawiam się jeszcze nad x landerem. Opinie na internecie o maxi cosi są ok. Mój obecny wozek ma super koła ale zajmuje dużo miejsca w bagażniku.

Czytalam o tych piankowych kolach i one wcale nie sa takie zle. Tylko tak sie przyjelo. Bardziej zastanawia mnie to, ze on nie ma amortyzatorow. Moze doczekamy sie tutaj opini kogos kto go testowal, bo malo w internecie na ten temat. Dla mnie jest ladny, lekki i minimalistyczny. Tylko nie wiem czy ta gondola nie jest mala.
 
Czytalam o tych piankowych kolach i one wcale nie sa takie zle. Tylko tak sie przyjelo. Bardziej zastanawia mnie to, ze on nie ma amortyzatorow. Moze doczekamy sie tutaj opini kogos kto go testowal, bo malo w internecie na ten temat. Dla mnie jest ladny, lekki i minimalistyczny. Tylko nie wiem czy ta gondola nie jest mala.
Mnie interesuje tylko spacerowka. Pożegnaliśmy się z gondola w sierpniu. Jak będę coś wiedziała to dam znać. Widziałaś go na necie czy mialas okazje na zywo?
 
Mnie interesuje tylko spacerowka. Pożegnaliśmy się z gondola w sierpniu. Jak będę coś wiedziała to dam znać. Widziałaś go na necie czy mialas okazje na zywo?

Widzialam juz 2 razy w sklepie. Ale to moj pierwszy taki wybor wiec nie mam porownania. Babyjogger chyba spacerowki sa polecane. Ten to raczej 2w1 nie wiem czy jesli chodzi o sama spacerowke nie znajdziesz czegos fajniejszego.
 
Czytalam o tych piankowych kolach i one wcale nie sa takie zle. Tylko tak sie przyjelo. Bardziej zastanawia mnie to, ze on nie ma amortyzatorow. Moze doczekamy sie tutaj opini kogos kto go testowal, bo malo w internecie na ten temat. Dla mnie jest ladny, lekki i minimalistyczny. Tylko nie wiem czy ta gondola nie jest mala.
a ile ma gondola cm?
 
a ile ma gondola cm?

84cm
Ogladalam ostatnio inne podobne modele. Britaxy sa fajne, joie, xlander, ale wszystkie z nich tak samo nie maja amortyzacji sa takie sztywne. Zastanawiam sie czy nie kupic easy go optima, bardzo tani a pozniej zainwestowac w super spacerowke, bo widze ze to bedzie ciezko. Maxi cosi wychodzi ze wszystkim fotelikiem itp pomad 3 tysiace ... Duzo jak na taki klekotek troche. A Ty co wybralas ?
 
84cm to sporo, myślę, że spokojnie wystarczy taka długość na czas jeżdzenia w gondoli.
Ja mam viva life tutis, mnie przekonało to, że spacerówka jest na płasko i składa się z kołami. Dla mnie to jest optymalny zestaw 2w1, bo dużo miejsca dla dziecka, a składa się w malą paczkę(spacerówka). No i ma amortyzację, a koła są żelowe. Moim zdaniem trwalsze i wygodniejsze niż piankowe, czy pompowane. Wózek do roku, jednak powinien być porządnie amortyzowany. Babby jogger ma fajne spacerówki, valco snap4 też mi się podobał.
 
reklama
Do góry