reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek na trudny teren

Kropka29

Moderator
Dołączył(a)
18 Październik 2020
Postów
4 393
Cześć. Szukam wózka 2w1 , który będzie miał super amortyzację i nada się na trudny teren (mieszkamy przy polnej drodze, do przejścia do asfaltu mamy ok 100 metrów po najróżniejszych dołach i nierównościach). Może któraś z Was chciałaby się podzielić swoim doświadczeniem i wózkiem który wybrała? Fajnie jakby spacerówka też była sensowna, tak żeby później nie trzeba było od razu dokupywać drugiej. Na wadze jakoś bardzo mi nie zależy, bo nie mam zamiaru go nigdzie wnosić. Jedynie co to pozostaje jeszcze kwestia ceny - podoba mi się np X-lander X-move ale nie ukrywam, że wolałabym znaleźć coś tańszego, najlepiej tak maks do ok 2500 zł ;)
 
reklama
X-lander jest wart swojej ceny. Ja żałuje że nie kupiłam, wolałabym nawet kupić używkę za 1500. Siostra miała używany, potem jeździła ponad 3 lata x landerem, a na końce jeszcze go sprzedała.
 
Z wózków na trudny teren z dobra amortyzacja bardzo polecany jest właśnie X-Lander X-Move. Z tańszych dużo osób poleca Roan Bass Next albo Roan Bloom. I może to będzie coś dla Ciebie? Powinien się zmieścić w budżecie.
Typowo terenowe wózki będą też świetne i sprawdza się najlepiej, tzn trójkołowce. Musiałabyś do nich dokupić gondolę. No i wyjdzie też drożej. Np Bumbleride Indie, Thule Urban Glide 2 lub Glide. Odpowiednikiem czterokołowym, więc i trochę słabszym jest Bumbleride Era.
Polecam też grupę Wozkowe porady - Link do: Wózkowe porady - gdy nie wiesz jaki wózek wybrać
 
Dziękuję za odpowiedzi, znaleźliśmy używanego X-Landera w bardzo dobrym stanie i bardzo dobrej cenie i chyba po prostu się na niego zdecydujemy, bo w sumie każdy wszędzie nam go poleca ☺️
 
Ja osobiście mam x landera xa , teraz są nowsze x landery , jestem z mojego zadowolona ;)
 

Załączniki

  • IMG_5159.jpg
    IMG_5159.jpg
    59,2 KB · Wyświetleń: 78
Dla starszej corki mialam x lander x move. Sprzedalam go znajomej. Ona wozi swoje drugie dziecko nim. Czyli wozek ma 6 lat juz 😁 mieszkają na wsi przy lesie i daje doskonale radę, widzialam go w weekend i trochę wyblakł ale super się go prowadziło po takiej przerwie
 
reklama
Cześć. Szukam wózka 2w1 , który będzie miał super amortyzację i nada się na trudny teren (mieszkamy przy polnej drodze, do przejścia do asfaltu mamy ok 100 metrów po najróżniejszych dołach i nierównościach). Może któraś z Was chciałaby się podzielić swoim doświadczeniem i wózkiem który wybrała? Fajnie jakby spacerówka też była sensowna, tak żeby później nie trzeba było od razu dokupywać drugiej. Na wadze jakoś bardzo mi nie zależy, bo nie mam zamiaru go nigdzie wnosić. Jedynie co to pozostaje jeszcze kwestia ceny - podoba mi się np X-lander X-move ale nie ukrywam, że wolałabym znaleźć coś tańszego, najlepiej tak maks do ok 2500 zł ;)
Anex e type zdecydowanie!!
 
Do góry