reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek na wieś. Pomocy?:)

adzwojcik

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2018
Postów
84
Wiem, ze tematów wózków od groma... ale potrzebuję konkretnej rady od osób które mieszkają na wsi, gdzie nie ma łatwego terenu w tym zadnych chodniczkow itd.. samo błoto :) Nie wiem juz na co mam patrzeć, czego szukac... nie potrzebuje chyba lekkości bo i tak bedzie wozek stal na parterze w domu... mozecie mi cos doradzic? Interesuje mnie opcja 2w1 :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
dokładnie, raczej bagażnik zajęty ale większość wózków 2w1 tak ma. Składanie ze stelażem, to duża zaleta i oszczędność miejsca. Moja koleżanka musi wozić siedzisko spacerówki na fotelu, a ze stelaża odpina kółka...serio
 
reklama
Hej :) kola ogromne, nie żadne piankowe tylko z powietrzem, nie bierz wózka z węższymi kolami z przodu niż z tylu. Dobrze sie takim skreca ale na rownej drodze. W każdej dziurze, kępie trawy bedzie Ci sam skręcał. Mozna dostac szału
 
Kup taki, jaki Ci się podoba. Nie będziesz narzekać, że ktoś źle doradził, tylko najwyżej sobie w brodę pluć.;-) ja polecę aero, bo mi się podoba i bardzo jestem zadowolona z jazdy, użytkowania i ogólnie nie mam zastrzeżeń.
 
reklama
Do góry