)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózek na wieś. Pomocy?:)

adzwojcik

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Wiem, ze tematów wózków od groma... ale potrzebuję konkretnej rady od osób które mieszkają na wsi, gdzie nie ma łatwego terenu w tym zadnych chodniczkow itd.. samo błoto :) Nie wiem juz na co mam patrzeć, czego szukac... nie potrzebuje chyba lekkości bo i tak bedzie wozek stal na parterze w domu... mozecie mi cos doradzic? Interesuje mnie opcja 2w1 :)

reklama

Evelyn1990

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja mam aero tutis, jest lekki ale solidny stelaż i przede wszystkim- żelowe koła, które sa milion razy lepsze niż popmowane. Dają rade na każdym podłożu

Nalia91

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Polecam x-lander x-move. :) Mamy i jest super. Mamy wersję gondola + spacerówka. ;)

Ptaszka

Początkująca w BB
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
ja kupiłam vivę. Mieszkam co prawda w miescie, ale czesto wyjezdzamy na wieś, Pani w sklepie powiedziała, że pomimo swojej lekkości viva jest dość masywna i radzi sobie w różnych terenach.

Rozwiązania
0
Sama mieszkam na wsi, więc Cię rozumiem. Sama mam wózek spacerowy Annet z lionelo, jest on przystosowany do trudnego terenu. U mnie sprawdza się rewelacyjnie ;-)

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Moja koleżanka, mieszka na wsi i dla niej pierwszorzędną sprawą w wyborze wózka były koła i stelaż. No muszą być nie do zdracia

Rozwiązania
0
Ja mimo, ze mieszkam w mieście to i tak dużą uwagę zwracałam na koła
Jednak co porządne to porządne :D
Dzięki temu nie ma problemu i nasza emmaljunga wszędzie daje rade :)

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry