reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek na wieś. Pomocy?:)

adzwojcik

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2018
Postów
84
Wiem, ze tematów wózków od groma... ale potrzebuję konkretnej rady od osób które mieszkają na wsi, gdzie nie ma łatwego terenu w tym zadnych chodniczkow itd.. samo błoto :) Nie wiem juz na co mam patrzeć, czego szukac... nie potrzebuje chyba lekkości bo i tak bedzie wozek stal na parterze w domu... mozecie mi cos doradzic? Interesuje mnie opcja 2w1 :)
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
A jakie tam macie drogi?Mój wózek, może nie ma wiejskiego wyglądu ale daje skubaniec radę, bo ma dużą średnicę kół, fajne amortyzatory, no i brak dętek w kołach, więc po czymkolwiek, byś nie jeździła, to nie przebijesz koła. Mam viva life firmy Tutis.
 
A jakie tam macie drogi?Mój wózek, może nie ma wiejskiego wyglądu ale daje skubaniec radę, bo ma dużą średnicę kół, fajne amortyzatory, no i brak dętek w kołach, więc po czymkolwiek, byś nie jeździła, to nie przebijesz koła. Mam viva life firmy Tutis.
Droga jak na wioskę wygląda pięknie i szeroko jest :D Mamy zadbaną wiochę i chociaz droga jest porządna :p Ale tak jak mowie z domu do ulicy raju to ja nie mam... :D
 
Ja polecam wozek baby merc faster 3 :) używamy już 11 miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, daje radę na każdym terenie i w dodatku maja ogromna gamę kolorystyczna :)
Kurde wlasnie go obejrzałam i jest w moim guscie co do designu :D ! I w dodatku widze ze ma tez boczne amortyzatory... pytanie tylko jak ze spacerówką? :) Wiadomo, ze gondola to na chwile jest a spacerówka na dluzej... jakbys ją oceniła?:)
 
Kurde wlasnie go obejrzałam i jest w moim guscie co do designu :D ! I w dodatku widze ze ma tez boczne amortyzatory... pytanie tylko jak ze spacerówką? :) Wiadomo, ze gondola to na chwile jest a spacerówka na dluzej... jakbys ją oceniła?:)
Cały czas córeczka jeździ w spacerowce i jestem bardzo zadowolona :) narazie jeździ przodem do nas bo ma 11 miesięcy. Szczerze to tylko mamy druga spacerówkę do samochodu bo ta zajmowała dużo miejsca w bagażniku, ale innych wad nie ma. A amortyzatory sa świetne, bo nie trzęsie w ogóle dziecka w wózku :) my mamy miętowy i na prawdę się wyróżnia wśród innych wózków :)
 
Cały czas córeczka jeździ w spacerowce i jestem bardzo zadowolona :) narazie jeździ przodem do nas bo ma 11 miesięcy. Szczerze to tylko mamy druga spacerówkę do samochodu bo ta zajmowała dużo miejsca w bagażniku, ale innych wad nie ma. A amortyzatory sa świetne, bo nie trzęsie w ogóle dziecka w wózku :) my mamy miętowy i na prawdę się wyróżnia wśród innych wózków :)
A jaki macie samochód jak mozna wiedzieć?:D Zeby nie było niewypału :XXX
 
Wcześniej mieliśmy audi a3 wiec to małe auto i mieścił się wozek ale zajmował dużo miejsca :) ale w sumie wszystkie te wózki 2w1 będą tak zajmowały miejsce.
Musze w takim razie i tak przymierzyc do naszego auta jak te wózki wyglądają... ja mam golfa iv czyli małe auteczko ale moj ukochany ma golfa v wiec niby troche wiekszy ale mam wrazenie ze co do bagaznika to wielkiej roznicy w naszych samochodach nie ma :D
 
reklama
Musze w takim razie i tak przymierzyc do naszego auta jak te wózki wyglądają... ja mam golfa iv czyli małe auteczko ale moj ukochany ma golfa v wiec niby troche wiekszy ale mam wrazenie ze co do bagaznika to wielkiej roznicy w naszych samochodach nie ma :D
ZMiescic się zmieszczą tylko pewnie zajmą cały bagażnik :biggrin2:
 
Do góry