reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek parasolka do 22/25 kg 36miesiaca.

Natalka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2018
Postów
2 838
Jak w temacie. Ma ktos taki wozek, chce zeby byl tani lekki i zwrotny ale nie do 15 kg bo syn ma juz 13kg i 18 miesiecy wiec jeszcze troche w wozku pourzeduje. Sa takie ? Ktos uzywa i poleca ?
 
reklama
Rozwiązanie
Poszukaj z firmy maclaren. Ja co prawda mam z tej marki model quest i jest on do 15 kg, ale wiem , ze sa modele tez do 22 kg. Bardzo lekka, mala i latwa w uzyciu. Podobno tez warto rozejrzec sie i odkupic bo dzisiejszy maclaren to nie ten z przed kilku lat. Powodzenia!
Ja mam lionelo annet do 22kg, co prawda nie jest to mała i lekka spacerówka ale mi akurat zależało na dużych kołach i dużej bydzie. Użytkujemy już rok odkąd mała miała 7 miesięcy i jeszcze napewno posłuży
 
Tez mam ten wozek i jak piszesz lekka nie jest. Plus dziecko ktore sporo wazy i zakupy w koszyku. Poza tym skretnosc tego wozka pozostawia troche do zyczenia. Szukam parasolki.
 
Poszukaj z firmy maclaren. Ja co prawda mam z tej marki model quest i jest on do 15 kg, ale wiem , ze sa modele tez do 22 kg. Bardzo lekka, mala i latwa w uzyciu. Podobno tez warto rozejrzec sie i odkupic bo dzisiejszy maclaren to nie ten z przed kilku lat. Powodzenia!
 
Rozwiązanie
Do góry