reklama

wózek parasolka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez mamausia_muminka, 13 Marzec 2014.

1. mamausia_muminka

mamausia_muminka Zaciekawiona BB

Witajcie,Męczy mnie już ciężka spacerówka,potrzebuje lekkiego,małego poręcznego wózka i pomyślałam o parasolce.Patrze w internecie i są przeróżne, jedne mi się podobają inne nie,jednak nie wiem za wiele o ich użytkowaniu.Pomóżcie mi dokonać wyboru i podzielcie się ze mną opiniami o swoich wózkach

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

zobacz sobie wózek yezz super lekki

5. Lili81

Lili81 Fanka BB :)

Ja mam peg perego, jestem bardzo zadowolona chociaż za używany dałam 500 zł.

6. Kleopatra3

Kleopatra3 Początkująca w BB

Ja mam spacerówkę polskiej firmy Milly Mally model Rider New - świetny, lekki a przy tym tani wózek z zaskakująco mocno otwieraną budką, która rewelacyjnie chroni dziecko przed deszczem, wiatrem i słońcem, polecam

7. coralic

coralic Fanka BB :)

Tez jestem przed zakupem parasolki i zrobiłam na swojej stronie top 5 moich najlepszych typów. może się przyda ;) www.mamyporady.pl

8. matersa

matersa Początkująca w BB

mam wózek graco symbio i dobrze się sprawdza. łatwo się go składa i jest dosyć poręczny. na spacery i do samochodu w sam raz :)

9. kajetankas

kajetankas Początkująca w BB

widziałam ten model yezz i wydaje się sensowym wózkiem,ale to trzeba go rozłożyć,złożyć,przejechać itp

10. reklama
  11. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

my dostaliśmy używane jane muum, które pomimo już swojego czasu śmiga jak nowy

12. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

ten yezz to bardzo fajny model, bardzo lekki i wygodny w prowadzeniu, jak parasolka, to warto go wziąć pod uwagę

Załączniki:

• 0206a.jpg
      0206a.jpg
      Rozmiar pliku:
      17,5 KB
      Wyświetleń:
      22
    Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2014

Poleć forum