reklama

wózek parasolka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez mamausia_muminka, 13 Marzec 2014.

1. mamausia_muminka

mamausia_muminka Zaciekawiona BB

Witajcie,Męczy mnie już ciężka spacerówka,potrzebuje lekkiego,małego poręcznego wózka i pomyślałam o parasolce.Patrze w internecie i są przeróżne, jedne mi się podobają inne nie,jednak nie wiem za wiele o ich użytkowaniu.Pomóżcie mi dokonać wyboru i podzielcie się ze mną opiniami o swoich wózkach

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

3. reklama
  4. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

zobacz sobie wózek yezz super lekki

5. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Jakiś czas temu zdecydowałam się na kupno nowego wózka, ponieważ poprzedni był już stary, bardzo ciężki i nie mieścił się w bagażniku samochodu. Przeszukując lokalne oferty w internecie, znalazłam wózek parasolkę w bardzo okazyjnej cenie. Jego dużą zaletą jest lekkość oraz możliwość wykonywania szybkich zwrotów podczas jazdy. Jak na razie spisuje się świetnie i daje wiele satysfakcji zarówno mi, jak i mojemu synkowi, który przestał się już tyle wiercić ;).

6. Lili81

Lili81 Fanka BB :)

Ja mam peg perego, jestem bardzo zadowolona chociaż za używany dałam 500 zł.

7. Kleopatra3

Kleopatra3 Początkująca w BB

Ja mam spacerówkę polskiej firmy Milly Mally model Rider New - świetny, lekki a przy tym tani wózek z zaskakująco mocno otwieraną budką, która rewelacyjnie chroni dziecko przed deszczem, wiatrem i słońcem, polecam

8. adasza

adasza Fanka BB :)

Tez jestem przed zakupem parasolki i zrobiłam na swojej stronie top 5 moich najlepszych typów. może się przyda ;) www.mamyporady.pl

9. matersa

matersa Początkująca w BB

mam wózek graco symbio i dobrze się sprawdza. łatwo się go składa i jest dosyć poręczny. na spacery i do samochodu w sam raz :)

10. reklama
  11. kajetankas

kajetankas Początkująca w BB

widziałam ten model yezz i wydaje się sensowym wózkiem,ale to trzeba go rozłożyć,złożyć,przejechać itp

12. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

my dostaliśmy używane jane muum, które pomimo już swojego czasu śmiga jak nowy

Poleć forum