reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozek pierwsze zakupy

Dołączył(a)
7 Czerwiec 2014
Postów
13
Miasto
wroclaw
cześć dziewczyny jakie wózki polecacie??? no i kiedy pierwsze zakupy zaczełyście robić jestem w końcówce 10 tyg i juz sie nie moge doczekać aby cos kupić ;-):tak:
 
reklama
U mnie pierwsze zakupy rozpoczęły się od razu po usg w 11 tygodniu ciąży :) wózek najlepiej kupić tuż przed końcem, by gwarancja obejmowała dłużej :)
 
My kupiliśmy wózek miesiąc po narodzinach córki. Na wyjście mieliśmy pożyczone nosidełko i wózek na pierwsze tygodnie też. Kupiliśmy Makalu 4 i nikomu go nie polecam... wózek karoca, nosidełko bez żadnych atestów, głębokie, żeby noworodka włożyć trzeba było poduszkę podkładać, jedyny plus to gondola długa bo około 90 cm, do tego szeroka i fajna budka chroniąca. Spacerówki nie używaliśmy w ogóle, okazała się niewypałem. Do dziś nie mogę odżałować, że nie zwróciłam tego wózka. Kupiony oczywiście na allegro. Teraz gdybym miała kupić wózek kupiłabym na 100% X- landera lub Baby Dresing.
 
Wszystko zależy jaki chcesz wózek. Jeśli używany to możesz się rozglądać za okazją. Jeśli nowy to najlepiej na koniec jak radzą dziewczyny.

A co do modelu. Zależy gdzie mieszkasz. Jeśli w bloku to patrz na wagę, jeśli na wsi to z dobrymi pompowanymi kołami. Inna sprawa to wymiary bagażnika Twojego samochodu. Z dużymi wózkami jest problem przy mniejszych samochodach.

Ja mam Quinny Speedi (jest to wózek 3 kołowy) i jestem zadowolona. Na tyle lekki, że mogę go wnieść gdy potrzeba, a chciałam pompowane koła bo dużo spaceruję w terenie niekoniecznie miejskim.
 
Hej.
Jestem w 20tc i wózka jeszcze nie mamy. Co raz częściej zaczynam sie na poważnie zastanawiać nad firmą Emmaljunga. Dużo dobrego się naczytałam o tej firmie. Co prawda ponoć są to wózki dość ciężkie ale to akurat nie jest dla mnie problemem bo nosić go nie będę (mieszkamy w domu).
Może któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tymi wózkami...i te dobre i te złe ;-) ? Z chęcią wysłucham Waszych opinii.
 
Ja miałam Emmaljunge, jakiś czas temu oddałam ją koleżance. Woziłam w niej moich obu synów, dokupiłam dodatkowe siedzisko i miałam wózek dla obu. Wózek jest ciężki, ale bardzo wytrzymały. Sprawdzał się na drogach w mojej miejscowości, czyli dziurawych żwirowo-gruntowych. Był łatwy w prowadzeniu. Tylko jedna uwaga, nie wybieraj jasnego, ja miałam błękitny i plułam sobie w brodę, bo strasznie się brudził. Po złożeniu mieścił się do bagażnika skody fabii.
 
reklama
hej. Ja zaczynam 19 tydzień :) wózek wybrałam Tako Dalga 3 elementowy. jeszcze nie kupiłam ale wiem, że bedzie to on bo ma dobry hamulec ( maż testował) długa gondola, szybkie składanie i ściągane koła w aucie można umieścić bezproblemowo, po za tym na dole koszyk metalowy - w lutym/marcu na śniegi bedzie ok i koła pompowane :)
 
Do góry