reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek quinny mood

olaa90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2017
Postów
4 481
Witam, czy posiada ktoś wozek Quinny Mood i mógłby napisać swoją opinię nt. Użytkowania tego wózka ? :) wady i zalety? Rozważam zakup tego wózka i poszukuje opinii od osób, które je mają. Z góry Dziękuje :)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam moodda ;) generalnie prowadzenie wózka super (wersja 3-kołowa), gondola super, wygląd super, alee... Bardzo mały i płytki ten koszyk na dole. W spacerówce bardzo cienki i płytki daszek, który nie chroni dziecka ani przed wiatrem ani przed deszczem ani przed słońcem. Sama spacerówka tzn to siedzisko na plus, że rozkłada się też na płasko, ale... Tam jest bardzo mało miejsca. I o ile jeszcze latem jest ok, no bo dziecko rozebrane itd, tak zimą tragedia, nie daj Boże jak bedziesz chciała tam jeszcze dziecku śpiworek dołożyć... Dziecko upchniete i scisniete tak, ze nie moze sie w ogole ruszyć. A mój syn akurat jest bardzo drobnym dzieckiem, na roczek nawet 9 kg nie wazyl. Przy większym dziecku to juz totalnie sobie tego nie...
Ja miałam moodda ;) generalnie prowadzenie wózka super (wersja 3-kołowa), gondola super, wygląd super, alee... Bardzo mały i płytki ten koszyk na dole. W spacerówce bardzo cienki i płytki daszek, który nie chroni dziecka ani przed wiatrem ani przed deszczem ani przed słońcem. Sama spacerówka tzn to siedzisko na plus, że rozkłada się też na płasko, ale... Tam jest bardzo mało miejsca. I o ile jeszcze latem jest ok, no bo dziecko rozebrane itd, tak zimą tragedia, nie daj Boże jak bedziesz chciała tam jeszcze dziecku śpiworek dołożyć... Dziecko upchniete i scisniete tak, ze nie moze sie w ogole ruszyć. A mój syn akurat jest bardzo drobnym dzieckiem, na roczek nawet 9 kg nie wazyl. Przy większym dziecku to juz totalnie sobie tego nie wyobrazam...
 
Rozwiązanie
Do góry