reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Quinny Zapp

vivienne3

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Listopad 2012
Postów
1 168
Witam jestem mama 6-cio miesięcznego chłopca i na wiosnę chciałabym kupić mu spacerówkę. Podoba mi się wózek Quinny Zapp ale chciałabym najpierw poznać pinie na jego temat. Mam więc pytanie do mam których pociechy używają tego wózeczka. Czy wózek nadaje się na 7-8 miesięczne dziecko ? Czy można tego wózka używać na co dzień, czy tylko na wypady do miasta.
 
reklama
Wózek jest bardzo fajny ale pod warunkiem że jesteście niscy wysokie osoby nie będą z niego zadowolone :)
 
WITAM.Mam zapp xtra.Ja drugi raz bym tego wózka nie kupiła.
Tak jak kolezanka napisala nie jest dla osob za wysokich.Kola sa plastikowe głośne, problem z podbijaniem na krawezniki idealny do galerii.Po wizycie nad morzem koła odmówiły posluszenstwa choc nie wjezdzalismy na plażę.
 
powiem szczerze że ciężko znależć dobry wózek cena o niczym nie świadczy i to warto zaznaczyć ja przez rok użytkuje już 6 wózek i tylko jeden został u mnie na dłużej a te dodatkowe ciągle wymieniam i sa to zazwyczaj nowe wózki i nie tanie a jakieś takie niefajne :(
 
hej, uważam, ze jak zdecydujesz się na quinny zapp to soę nie zawiedziesz, moja siostra korzysta z tej spacerówki, sama też się zdecyduję na quinny, nie wiem jeszcze czy na model zapp, bo spacerówki to akurat quinny ma najlepsze, taka prawda i nie ma problemów z gwarancjami, reklamacjami w razie potrzeby, no i sa po prostu ładne i nowoczesne, do tego nie za ciężkie, jak dla mnie kupuj
 
Ja tam polecam w pełnej rozciągłości, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wózeczka, korzystamy z niego bardzo intensywnie od 10 miesięcy i nigdy nie było problemów ani z kółkami ani z adapterami, wózek dobrze się prowadzi i jest stabilny (wychodzę na spacery z dzieckiem i psem więc to dla mnie bardzo ważne). Mąż też nigdy nie narzekał, a jest wysoki... Powoli zaczynami starania o drugie dziecko i jestem przekonana, że kolejnego potomka też ten wózek będzie woził ;) Pozdrawiam!
 
u nas jeszcze za wcześnie na spacerówkę, ale jak będziemy się przesiadać to wybierzemy quinny, siostra ma i kuzynka i bardzo chwalą, nie jestem pewna czy ten sam model, ale na pewno quinny, poza tym są leciutkie, a mimo to stabilne
 
my jestesmy w tej samej sytuacji co Ty - vivienne3, moja coreczka ma 6,5msc i szukam dla niej wozka - spacerowki, ogladalam Quinny Zapp i wyglada jak na moj gust bardzo porzadnie i do tego ma fajny design, najbardziej podoba mi sie kolor red crackle - super polaczenie kolorow. no ale wlasnie przed zakupem tez szukam info w sieci co mysla inne mamy ktore juz uzywaja
 
Sylwia, moja siostra, która ma quinny nie narzekała na niego nigdy, więc sądzę, że nie ma co się bać przy zakupie, jeśli model zapp ci się podoba i do tego wybrałaś już kolor. :)
 
reklama
Do góry