reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Quinny Zapp

reklama
jeśli chcesz lekki,zwinny wózek to spokojnie zappa możesz kupić,jest lekki,fajnie się składa,i zajmuje mało miejsca
 
zapp bardzo fajny, tez mam parasolke z quinny tylko ja mam Yezza troche dla starszych dzieci, ze wzgledu na to ze sie nie rozklada ale moj starszy i tak nie spi na spacerkach wiec to zaden problem :)
 
Mam quinny zapp xtra i fakt na początku też wydawał się za niski dla mnie, ale kwestia przyzwyczajenia. Idealny na zakupy, na dworzu to wszystko zalezy od terenu. Jeśli las, wertepy, śnieg...oj to ciężko. Na wszystkie wyjazdy zabieramy Mutsy.
Do mista, do alejek, sklepów idealny. Minusy to malutki kosz, problem żeby powiesić torbę bo przy rozłożonym na plasko obija kolana...hmm pomimo pewnych minusów ja nie narzekam.
 
Mam quinny zapp xtra i fakt na początku też wydawał się za niski dla mnie, ale kwestia przyzwyczajenia. Idealny na zakupy, na dworzu to wszystko zalezy od terenu. Jeśli las, wertepy, śnieg...oj to ciężko. Na wszystkie wyjazdy zabieramy Mutsy.
Do mista, do alejek, sklepów idealny. Minusy to malutki kosz, problem żeby powiesić torbę bo przy rozłożonym na plasko obija kolana...hmm pomimo pewnych minusów ja nie narzekam.
zapp to jednak spacerowka bardziej miejska a jezeli chce sie miec lekki i funkcjonalny wozek to ja nie wiem jak polaczyc lekkosc z duzymi kolami i duzym koszem na zakupy wiadomo wszystko wazy, dlatego tez te parasolkowate wozki maja malo miejsca na zakupy trzeba sie z tym liczyc poprostu, cos za cos
 
chcialam to samo napisac, ze od parasolek nie ma co tyle wymagac, zapp moim zdaniem i tak ma spory kosz jak na parasolki
 
reklama
tak podrobki? nie widzialm jakos jeszcze, ale zapp jest na ok wozkiem ze mamy chca z niego korzystac... ale zeby podrobki, nowy nie ma wygorowanej ceny, wiec po co to...
 
Do góry