reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Quinny Zapp

a przy okazji mojemu chłopu też nie marudzę oto, aby w Maxi Cosi kółka pompował :D bo są z wypełnienia
 
reklama
a to prawda, ale to w wielu wózków ma, a Maxi Cosi jest o tyle wyjątkowe, ponieważ sposób ich wykonania jest przewidziany naprawdę na lata :)
 
tu masz rację moja droga ;) a przy okazji w związku z Maxi Cosi warto szukać gadżetów do niego na promocji :) bo można znaleźć dodatkowe wyposażenie w super cenie :) a jest tak samo dobre, jak wózki/foteliki :)
 
co do tematu wątku, to na wiosnę zastanawiam sie na przesiadką do lzejszej spacerówy i podoba mi się ten zapp, ale w najnowszej wersji xtra 2, jak tam jest z kołami, wie ktos?
 
no tak, ale w quinny masz i malo miejsca po zlozeniu, lekki wozek, stabilny, ładny i mocny, gdyby jedynym kryterium przy wyborze parasolki byla ilosc miejsca po zlozeniu, to tak jak mowisz, wybor bylby duzy:)
 
hej :-)

posiadam zappa extra :tak: sprawdził się nam nawet nad morzem :tak: oczywiście po plaży było ciężko, ale od kontaktu z piaskiem nic się nie stało :tak: mieszkamy na wsi i też daje rade :tak: na zakup zdecydowałam się ponieważ szukałam wózka który zajmuje mało miejsca i ma możliwość jazdy przodem i tyłem ( przekładane siedzisko) :tak: maly , zwrotny i wcale nie wywrotny , nie zdarzyło mi się żeby syn się z nim wywrócił :tak:

nasi znajomi zakupili zappa extra 2 i również są zadowolenia , miejsca zajmuje jeszcze mniej niż nasz :-) koła są takie same , czyli robią hałas , klekoczą na chodniku :tak:

z czystym sumieniem polecam , a i do niskich osób nie nalezę :-)
 
reklama
hej :-)

posiadam zappa extra :tak: sprawdził się nam nawet nad morzem :tak: oczywiście po plaży było ciężko, ale od kontaktu z piaskiem nic się nie stało :tak: mieszkamy na wsi i też daje rade :tak: na zakup zdecydowałam się ponieważ szukałam wózka który zajmuje mało miejsca i ma możliwość jazdy przodem i tyłem ( przekładane siedzisko) :tak: maly , zwrotny i wcale nie wywrotny , nie zdarzyło mi się żeby syn się z nim wywrócił :tak:

nasi znajomi zakupili zappa extra 2 i również są zadowolenia , miejsca zajmuje jeszcze mniej niż nasz :-) koła są takie same , czyli robią hałas , klekoczą na chodniku :tak:

z czystym sumieniem polecam , a i do niskich osób nie nalezę :-)

serdecznie ci dziekuje za odpowiedz, no chyba juz nie mam watpliwosci i u nas zagosci zapp xtra 2, wybralam juz nawet kolor, zalaczam fotke q1.jpg
 

Załączniki

  • q1.jpg
    q1.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 84
Do góry