reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Quinny Zapp

czy ktos posiada ten kolor wózka quinny zapp xtra 2? chcialabym sie dowiedziec jak z bialymi elementami, czy sie strasznie brudza, mimo "normalnego uzytkowania"? i jak z praniem?
 
reklama
myślę ,że jak każda biała tkanina napewno szybciej będzie się brudzić niż inny kolor :-) jezeli chodzi o zdejmowanie części do prania to raczej nie ma problemu , szybko i sprawnie :-) my mamy niebieski kolor i do tej pory raz porządnie prałam :tak: przy niewielkich zabrudzeniach wystarczyło przetrzeć mokrą ściereczką :tak:
 
dzięki za odpowiedź, chyba jednak postawię na jakiś ciemniejszy kolor quinny zapp, z tego wzgledu, ze ja na nic nie mam czasu, albo tak mi sie tylko wydaje hehehe
 
Mi też się wydaje, że jasny kolor może się szybciej brudzić, na białym szybko widać kurz. Ale nie ma złego.. bo Quinny mają duży wybór kolorów, więc z pewnością dobierzesz inną kolorystykę :tak:
 
Ja nie zwracam uwagi na kolor wózka, lecz jasny kolor może i wygląda ładnie, lecz szybko się brudzi, wiem z własnego doświadczenia.
 
Do góry