reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek rok po roku 2 lata różnicy wieku

To naprawdę kwestia podejścia. Sama zajmowałam się 2 dzieci i psem. Spacery to wiadomo człowiek się nie spieszy, ale dzieci miały rehabilitację. Jeździłam z 2 małych dzieci sama (np. po lekarzach). Wszystko do ogarnięcia. Do przedszkola nie wiem jak daleko, my mamy ok 3 km w jedną stronę, po to mam rower. Myślę, że na szybkie dystanse wystarczy dostawką. Wtedy nie trzeba się martwić o tempo. Mój syn stawał z tyłu na koszyku i jechał. To też była dla niego frajda. Wszystko da się zorganizować. No i dostawką mniej miejsca zajmuje. Przyjrzyj się temu. Może zamiast 3 wózka wystarczy dostawka.
Podziwiam cię, ja wciąż się boje ze mi zejdzie z tej dostawki. Nu i nie będzie jednak mógł tam uciąć drzemki. Chyba już od dostawki wole podwójny. Oj chyba się skończy na podwójnym 🙈🙉
 
reklama
Podziwiam cię, ja wciąż się boje ze mi zejdzie z tej dostawki. Nu i nie będzie jednak mógł tam uciąć drzemki. Chyba już od dostawki wole podwójny. Oj chyba się skończy na podwójnym [emoji85][emoji86]
U mnie nie było drzemek. Moje dzieci od osiągnięcia półtora roku nie dały się położyć.
A co do wózka... Też miałam taki, z którego mogłam zrobić pojedynczy.
Wybierz to, co będzie pasowało do twojego stylu życia [emoji4], a na ludzi się nie ogladaj
 
Do góry