reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek spacerowy dla 9-cio miesięcznego Bąbla

Eleę ostatnio tez ogladalam, bardzo fajnie wyglada i dodatkowo lekka a sklada sie do naprawde malych rozmiarow.
 
reklama
mój synek miał spacerówkę - parasolkę Ritmo firmy euro-cart, wózek prowadzi się łatwo i cicho ze względu na pojedyncze skrętne koła, co ważne posiada tzw. „uchylną barierkę”, czyli możemy ją podnieść do góry i posadzić dziecko w wózku bez wypinania.
 
bardzo dobre produkty ma graco,moja znajoma ma graco evo, z tego co zauważyłam posiada on przydatny duży koszyk ( najbardziej sprawdza się na zakupach :) zwróciłam również uwagę na 3 poziomy odchylenia z możliwością leżenia na płasko.
 
proponuję wózki z firmy graco, mają bardzo dobre spacerówki, konkretne modele, ktore mi się osobiscie podobaja to evo i symbio
evo ma fajne kolorki, symbio rowniez no i oba są leciutkie ok 7 kg :)
 
no wlasnie ten evo jest bardzo fajny bo leciutki i bardzo zwrotny :) swietnie sie nadaje jako wozek do wozenia w samochodzie bo sklada sie do niewielkich rozmiarow :) super spaceroweczka
 
zgadzam się graco evo to dobry wózek, dobrze sprawdza się na spacerach po mieście ale i za. Lubię w nim duży kosz, amortyzowane zawieszenie w którym dziecko "nie skacze" po wózku oraz przekładną rączkę. Długo zastanawialiśmy się nad wózkiem ale w końcu wybraliśmy ten.
 
quinny zapp xtra i xtra 2 to hicior jak dla mnie...tyle że ta cena ;/
dlatego myślę nad espiro magic lub chicco mutliway :p

Rzeczywiscie Zapp ma swoj urok, ale my z takich parasolek to mamy Yezza, jak juz maly bedzie chodzil to na pewno sie sprawdzi, bo nie bedzie caly czas chcial w wozku siedziec, to wtedy skladam i na ramie:)
 
reklama
quinny zapp xtra i xtra 2 to hicior jak dla mnie...tyle że ta cena ;/
dlatego myślę nad espiro magic lub chicco mutliway :p
wiesz co, oszczędzac to mozna na wszystkim oprócz wózka, uzywac go bedziesz codziennie, bedzie z wami niemal przez caly dzien, szkoda sie martwic, ze cos stuka, coś odpadlo itp. moim zdaniem zapp bedzie najlepszy :) poza tym, jak bedziesz o niego dbac to mozesz go potem odsprzedac, sporo kasy sie zwroci, wiec jednak warto
 
Do góry