reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek spacerowy dla 9-cio miesięcznego Bąbla

reklama
no wlasnie mi sie zdawalo ze nie jest jakas wygorowana cena tego zappa, i ma duzy plus bo do spania sie rozklada
 
tak, cena jak na takie wozek jak zapp calkiem spoko, kolezanka ostatnio kupila juz druga parasolke za 200 zl jaks taka zwykla.. i co z tego ze tania jak jeszcze z miesiac pojezdzi i bedzie musiala nowa kupic rurki sie wyginaja normalnie... nie twierdze ze tanie to buble ale tak jakos jej sie trafily dwie takie co sie szybko popsuly...
 
o to to dokladnie, sto razy bardziej wolalabym zaplacic za zappa i miec spacerwke porzadna, niz dac 200zł i za chwile wymieniac
 
przez internet mozna znalezc zappa w sporo nizszej cenie. racja, lepiej wydac troche wiecej pieniedzy a miec pewnosc co do jakosci wozka :)
 
dokladnie, uzywany, niezniszczony zapp, na pewno posluzy jeszcze dlugo dlugo, dla posiadaczy nowych zappow jest to tez dobra wiadomsc, bo bez problemu sprzedadza potem swoj egzemplarz :)
 
reklama
Teraz pojawia się bardzo dużo wózków od producentów polskich, szczególnie na allegro, sama kupowałam, lecz trzeba uważać na podrobione i oszukane aukcje w których może brakować jakiś elementów...Osobiście razem z koleżankami kupiłam od użytkownika hattmex i jestem zachwycona, wózeczek spacerowy w bdb stanie sprzedałam później bez żadnego problemu, a jestem na dodatek zwolenniczką polskich artykułów, nie importowanych rzeczy z chin, naprawde widać różnicę
 
Do góry