reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek Tako Jumper jak dobrac fotelik do niego i do auta?

AgnieszkaJ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2010
Postów
1 082
Miasto
Bydgoszcz
Chce dobrać odpowiedni fotelik do tako jumpera, koniecznie na isofix.
z tego co widzialam to pasuje maxi-cosi cabriofix, ale nie moge znaleźć nigdzie odpowiednich adapterów do wózka. Czy spotkałyście gdzieś ??
Dodatkowo nie wiem jak dobrać isofix do auta, bo pod cabriofixa sa chyba ze 3 isofixy a mam primere p12 i nie moge dobrać tego który będzie pasował.

Pomocy :)
 
reklama
My używaliśmy tako jumpera, ale fotelika innego. Na początku też bralismy pod uwagę isofix, bo mamy takie coś w aucie, ale jest jeden minus. Korzystając z innego auta i wyciągając fotelik bez isofixa jest dużo szybciej. Nie wiem jak u was isofix wygląda, ale u nas to był taki metalowy stelaż i fotelik praktycznie na stałe byłby zamontowany.
 
Isofix to tzw. baza do fotelika i to ją montuje się na stałe w aucie, a fotelik się wpina i wypina jak chcesz zabrać np. do domu albo wpiąć do wózka przy pomocy jednego "guzika". To o wiele szybsze niż zapinanie fotelika za każdym razem jak wsiadasz i wysiadasz z maluszkiem z auta. Bazę musisz dopasować do mocowania w swoim aucie.
Mam wózek tako i fotelik z Isofix-em innej firmy do którego kupiłam taki adapter http://dino.sklep.pl/nowy/adapter-do-fotelikow-maxi-cosi-cybex-wozek-tako-p-12528.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry