reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Tutek INSPIRE NEXT ..?

Dołączył(a)
9 Lipiec 2015
Postów
2
Witam,
dla siostry szukam wózka, Tutek Inspire Next - nowość ale liczę, że chociaż kilak osób już coś może o nim powiedzieć. Gondolka ta sama co w moim Play więc mi znana ale może coś.. ktoś .. o samym stelażu powie? interesująca konstrukcja...
 
reklama
Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takiej firmie oraz wózku,wiec ciężko mi powiedzieć czy faktycznie jest ona dobra i sprawdzona,poczekajmy na dalsze opinie ze strony Użytkowniczek na forum.
 
Witam,
dla siostry szukam wózka, Tutek Inspire Next - nowość ale liczę, że chociaż kilak osób już coś może o nim powiedzieć. Gondolka ta sama co w moim Play więc mi znana ale może coś.. ktoś .. o samym stelażu powie? interesująca konstrukcja...
Jako że niezadowolona klientka pisze więcej niż zadowolona pozwalam sobie odpisać na każde zapytanie o ten wózek. Jednym słowem to TRAGEDIA. W sklepie zachwalał Pan ile się da... człowiek przed porodem, burza hormonów i nie myśli rozsądnie. Poza ładnym ogólnym wyglądem jest mało praktyczny. Wielki nawet po złożeniu, z dolnego kosza po złożeniu wypadają rzeczy /zimą oczywiście na brudne koła/, mamy 2 samochody i do kombiaka wchodzi na styk z upchaną kolanem gondolą a do sedana nie ma opcji wsadzić nawet stelaża nie musząc zdejmować wszystkich kół /które oczywiście trzeba jakoś zabezpieczyć bo brudne od smaru są. Strasznie ciężki to on może nie jest ale wygodnie z nim zejść po schodach to nie jest. Działania anti-shock nie zaobserwowałam - walić po krawężnikach nie zamierzam. Plastiki to jakieś chińskie są, byle dotknąć a rychy zostają. Wyjęty z kartonu już miał jakieś wady. Nalepki schodzą jedna za drugą. Faktycznie prowadzi się lekko ale z taką kolumbryną to po osiedlowym sklepiku łatwo się nie chodzi. Jak ktoś ma dom, że wchodzi z wózkiem stawia w korytarzu i nie składa, chodzi po parku a nie na szybkie zakupy to można by polecić.... Pomimo opinii, że mała gondola nam wystarczała. Za to przesiadamy się w spacerówkę .... i kolejne niezadowolenia. Zacznę od jednej podstawowej NIE ma regulacji pasów. Maleństwo mi się zsuwa i wisi na barierce. Przyznaję, że to moja wina bo nawet nie spojrzałam, myślałam, że w XXI w to już standard... obracanie przód tył, okienka, kieszonki, regulacja pozycji .. to taki standard w każdym więc czemu nie ma tam regulacji pasów - wiszą w jednej w mniemaniu producenta słusznej wysokości i tyle. Udało mi się go wczoraj sprzedać... ufff TRAGEDIA, BEZNADZIEJA I TANDETA W JEDNYM wrrr ale ładna tandeta, po polskim produkcie spodziewałam się więcej.
 
Do góry