reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

nie, nie chciałabym uzywanego. Jakoś raz, ze nie mam zaufania a dwa, że moja ulica mocno wyczerpuje wózki, podejrzewam, ze uzywany długo by nie pociagnął.
 
reklama
Gosiunie zgodzę się co do wąskiej spacerówki Roana. Ja miałam Nowalexa Focus, podobny do Jedo Martolinki i absolutnie nie polecam spacerówki, za to gondolę jak najbardziej.
Ale jakbym miala drugi raz kupić to na bank wybrałabym Roana:tak: i gondola świetna, i spacerówka:tak:
 
Kilolek gtx jest fajny.Widziałam.Tylko nie wiem czy z czasem chcesz kupić nowa spacerówkę bo to dziecko które było w wózku (ok. 2latka) nie mieściło się.Nóżki miało podkulonei ciasno mu było.
Dziunka wyszła nowa wersja roana.Wkładałam do niego Kacpra to wygladał jak lalka w tym wózku.:-DStrasznie wąska jest w pleckach.Ela specjalnie zamówiła go ale w sklepie niestety razem z sprzedwaczynią doszły do wniosku że jest malutka.Zgrabniutka owszem.

Ps. Tak Tomas jest sprawdzony.
 
piszę post pod postem , bo coś mi się psuje wciąż;-)

Aga wyzej masz link do x move , ale nie widziałam go jeszcze w sprzedaży:tak:

Montowanie tylko w jedną stronę siedziska wbrew pozorom nie jest dużym utrudnieniem. Buda naciąga się tak , ze niemal dziecka nie widac a boki są mocno zabudowane - sprawdzone ;-)
 
Gosiu no jeśli patrzy się tak daleko w przyszłość to faktycznie :tak: ale większość mam zmienia spacerówkę na lżejszą :tak: moja Asia też w naszym focusie wygląda komicznie:-D za to w cybexie normalnie:tak:
 
teraz jesczez wpadł mi w oko taki wózek BABY DESIGN ESPIRO GTX 3w1 kol.2012+fotelik MULTI (2157861893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciekawe czy ta budka w spacerwóce naprawde jest taka mala czy tylko ta wygląda

Kilolku moja koleżanka ma ten wózek ale starszy model bo córeczkę ma z początku 2009 roku i powiem że budka jest w tym starym modelu ok a przede wszystkim jej córa jest bardzo duża i w spacerówce jeździ nadal i nie wygląda w niej źle


piszę post pod postem , bo coś mi się psuje wciąż;-)

Aga wyzej masz link do x move , ale nie widziałam go jeszcze w sprzedaży:tak:

Montowanie tylko w jedną stronę siedziska wbrew pozorom nie jest dużym utrudnieniem. Buda naciąga się tak , ze niemal dziecka nie widac a boki są mocno zabudowane - sprawdzone ;-)

dzięki nie wiedziałam że ma bloga a wózek bardzo mi się podoba
 
reklama
Do góry