reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Widzę, że jednak wątek został... no dobra to wklejam swój wózio:

Wersja głęboko-spacerowa-kupiono w hurtowni Askot we Wrocławiu na wyprzedaży ( 1199 zł)
W skład weszły:
Spacerówka XA
Gondola X-Pram
Adaptery do gondoli
1 x folia p/deszczowa (do gondoli)
Moskitiera
Mała torebka
Śpiworek do spacerówki
Pompka do kół

Fotelik dokupię używany.

Ola To Twoj wozek na zywo??ja bylam w srode w tej hurtowni co Ty kupilas x-landera i te twoje wozki juz sa o 50zl tansze!!i moje buzzy tez byly ale tylko 4kolowe:-(
 
reklama
a to moj typ:
 

Załączniki

  • buzz.jpg
    buzz.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 43
Ja od początku postanowiłam nie oszczędzać na tak ważnym zakupie jakim jest wózek. Mój pierwszy wybór to był Bertini - lekki, bardzo mały po złożeniu, poprostu genialny. Cena 2.100 + 500 gondola. Az w jakiejś gazetce zobaczyłam fajne polskie wózki m.in. ten GONDOLA/SPACER CONECO V4 - WIELKA WYPRZEDAŻ !!!!! (688037255) - Aukcje internetowe Allegro
Byliśmy z mężem ostatnio w sklepie żeby zobaczyć go na żywo i jesteśmy zachwyceni - lżejszy niż ten Bertini, skętny, wszystko nam w nim pasuje.
 
Ja myślę o Mutsy 4Rider z lekkim stelażem.

Ale mam dylemat, po tym jak ostatnio w sklepie dwóch panów sprzedawców zjechało mnie za ten wybór - bo spacerówka niewygodna dla dziecka, bo nieoddychające materiały, bo słaba amortyzacja, "w dziecko trzeba zainwestować proszę pani, proponujemy Teutonię, owszem droższa, no ale cóz". Heh. Poczułam się jak potencjalna wyrodna matka, która wybiera shit za jedyne 3000 PLN.

No i nie wiem, jak ten 4Rider w terenie da radę, ale z wózków, którymi bawiłam się po sklepach ten wydaje się mieć najlepsze relacje: łatwość prowadzenia, lekkość, wyposażenie, wygląd.

Szukam na allegro używanego zestawu, na przykład u tego faceta, który sprzedaje chyba ekspozycyje wózki, niby używane, ale w sumie chyba w idealnym stanie i w dobrych cenach:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9919829

Albo kupię nowy stelaż i fotelik (taki rozkładany do poziomu) i resztę będę dokupywać w miarę potrzeb.

regulacja.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja od początku postanowiłam nie oszczędzać na tak ważnym zakupie jakim jest wózek. Mój pierwszy wybór to był Bertini - lekki, bardzo mały po złożeniu, poprostu genialny. Cena 2.100 + 500 gondola. Az w jakiejś gazetce zobaczyłam fajne polskie wózki m.in. ten GONDOLA/SPACER CONECO V4 - WIELKA WYPRZEDAŻ !!!!! (688037255) - Aukcje internetowe Allegro
Byliśmy z mężem ostatnio w sklepie żeby zobaczyć go na żywo i jesteśmy zachwyceni - lżejszy niż ten Bertini, skętny, wszystko nam w nim pasuje.

moja siostra ma ten wozek tylko v3 pewnie model starszy i jest bardzo zadowolona z niego
 
Ola To Twoj wozek na zywo??ja bylam w srode w tej hurtowni co Ty kupilas x-landera i te twoje wozki juz sa o 50zl tansze!!i moje buzzy tez byly ale tylko 4kolowe:-(

Nie nie :-) To zdjęcia z internetu, ale mam taki sam :-)
No widzisz czyli jeszcze tanieją :-)
Jest więc szansa na tańszego Buzza hihi.
 
Przeczytałam wszystko co napisałyście i powiem Wam, że to chyba bedzie najtrudniejszy wybor w sprawie dziecka.
Na pewno wiem, że chce skrętne przednie koła, bo potrzebna powierzchnia do skręcenia jest duzo mniejsza i pompowane bez dwóch zdań.
Chciałam na poczatku Coneco, gdyż moja kolezanka go ma i jest zadowolona, choć teraz juz wiem, że ma za małe przednie koła i go nie kupie, poza tym w jednej hurtowni mi go odradzili, gdzyz podobno tylko spacerowki maja ok, a gondole nie za bardzo.
Potem pojawił sie pomysł na X-LANDERA, ale bedąc w sklepie na rozeznaniu zaczepil nas jakis klient, ktory akurat był z malenstwem i zdecydowanie odradził ten wozek z tego wzgledu, że choc wydał 3000zł na wozek, to juz go reklamuje, do tego w nosidełku jest bardzo kiepski materiał (nie przepuszcza powietrza) i po godz jazdy dziecko było bardzo zgrzane. Tyle z jego opini.
Takze na razie nadal nic nie wiem.
 
reklama
a jakie musi mieć gondolka mniej więcej rozmiary żeby się zaliczała do tych "większych";-)
Wiesz, wymiary gondoli przeważnie podają z zewnątrz. Najlepiej iść i samemu zmierzyć centymetrem(ja tak zrobiłam:sorry:). I np. w Bolderze podają 86cm długości,ale tak na prawdę jest to jakieś 80cm od wewnątrz. Dlatego jeśli u ciebie podają dajmy na to 75cm, to musisz liczyć się z tym, że może z tego wyjść 70cm...
Ja już się nałaziłam tyle po sklepach i naczytałam opinii, i wszędzie mówią czy piszą to samo:najlepiej, żeby gondola miała wewnątrz przynajmniej te 75cm na długości i 40 na szerokości.
 
Do góry