reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek wielofunkcyjny??

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2010
Postów
0
Hej Kobietki!!!
Przybieram się do kupna wózka dla mojegho synka i chciałam zasięgnąć porady. W sklepach jest ogromny wybór ale nie chciałabym wydawać pieniedzy w ciemno a ostatnio znalazłam ogłoszenie: wózek i fotelik i zastanawiam się czy ta firma jest godna polecenia i czy cena tez jest w porządku? Możecie mi doradzić: akcesoria-dzieciece.hiperogloszenia.pl/wozki/ogloszenie/134297-wozek-wielofunkcyjny-tako-jumper-fotelik-samochodowy-oferta/
 
reklama
Z tego co widze na ulicach sa to bardzo modne wózeczki. W sklepech, dwóch, zostały mi polecone. Obejrzałam je na wszystkie strony i na moje oko, duża wygodna gondolka,materacyk w gondolce się podnosi jak dziecko siada,pięciopunktowe pasy, lekko sie prowadzi, zwrotny, spacerówka wygląda ładnie, skrętna.Co do fotelika to sie nie wypowiadam...My auta nie mamy ale gdybym miała to bym sie decydowała ma fotelik Maxi Cosi... Dla mnie wadą jest ciężar o ile pamiętam ok.13 kg...Gdyby nie to zakupilibyśmy go z mężem. Jednak ze względu na to zdecydowaliśmy się na zwykłą gondolke a dopiero potem dokupimy spacerówke.
 
niestety nie wypowiem sie na temat wózka tako :(. Mam wózek z serii wielofunkcyjnych z tym, że używam już tylko spacerówki. Mamy unimita z jane. Jestem z niego bardzo zadowolona, lekki, zwinny wózek z przekładanym siedziskiem. Ma opcję wpięcia na stelaż albo fotelika albo gondoli. Z resztą jak każdy wózek z tej firmy. Cena samej spacerówki (przynajmniej) w miarę przystępna.
 
Ja bym wzięła ten wózek na twoim miejscu, widziałam taki na żywo i wydaje się być dosyć solidny. I ma to co kocham czyli pompowane koła- wszędzie wjedziesz i wyjedziesz na plażę i do lasu.
 
ja polecam tako ale laret black kupilam nie od producent ale ze strony bebis.pl bo tam jest taniej i poki co korzystamy z gondoli i fotelika i nie zamienilabym na inny.
 
Do góry