reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek Wychamet-jakie opinie ?

AneczkaK

mama bambulinkow
Dołączył(a)
4 Październik 2005
Postów
5 069
Slyszalyscie moze jakies opinie o nowym wozeczku Wychametu? To spacerowka z nosidelkiem na duzych pompowanych kolkach.Prosze o rade bo widzialam na zywo i pani w hurtowni wychwalala pod niebiosa.Moze ktos mial taki?
www.wychamet.pl
 
reklama
Aneczkak pytaąłm sie kolezanki juz testował go i mówi ze z czystym sumieniem moze go polecic ;) :)
 
Mrowa bardzo dziekuje za info juz myslalam ,ze nikt mi nie odpisze a juz sie prawie zdecydowalam na ten wozeczek :-*
 
No ja mam taki wózek - spacerówka jest do bani.
wózek sprawdzał się jako głęboki, super był, ale w wersji spacerowej z przełożoną raczką jest okropny - środek ciężkości jest źle wywarzony i wózek ma tendencje do przewracania się - leci do przodu. Kiepsko się składa - trzeba mieć duży bagażnik.
Poza tym bardzo źle sie prowadzi jak dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy, a nasz juz inaczej nie chce.

Nam służył rok, teraz chcemy go sprzedać i kupić porzadną spacerówkę
 
Ja też mamtaki wóżek, ładnie wygląda i uważam zę jes taki jaka jegocena -kiepskiiiiiiiiiii :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Żałuję że go kupiliśmy i też go pewnie sprzedamy
 
MARTYNA JA AKURAT JESTEM ZADOWOLONA Z NIEGO :)MOIM SKROMNYM ZDANIEM NIE MA TAKIEGO WÓZKA ZEBY DOGODZIŁ WSZYSTKIM WYMAGANIOM ;) CO DO BAGAZNIKA MY MAMY CORROLKE I ZAJMUJE CAŁY NIESTETY BAGAZNIK ALE WYDAJE MI SIE ZE KAZDY WIELOFUNKCYJNY TYLE SAMO MIEJSCA BY ZAJAŁ ZADEN WÓZEK WIELOFUNKCYJNY NIE SKŁADA SIE W KOSTECZKE NIESTETY :(
Martyna pisze:
- środek ciężkości jest źle wywarzony i wózek ma tendencje do przewracania się - leci do przodu

MÓJ AKURAT TAKICH TENDENCJI NIE WYKAZUJE :) MOZE TRAFIŁAS NA JAKIS FELERNY ??? POZDRAWIAM
 
na pewno nie ma wózka idealnego, z tym się zgodzę :laugh:

ten model akurat, tak jak napisałam, słuzył nam dzielnie rok, ale wersja spacerowa nam bardzo nie odpowiada, więc mogę go polecić dla dziecka do roku - spokojnie - jeździ fajnie, pokonuje wertepy, zaspy śniegowe, daje radę po lesie, jest stabilny, system pokrowców jest fajny, kieszeń na budzie się przydaje, koszyk na zakupy jest pojemny i stosunkowo łatwo dostepny - to są zalety
być może mam felerny model, ale spacerówka naprawdę jest do kitu.
 
Martyna mowisz o tym najnowszym modelu wychametu bo wiem ,ze te starsze sa troche inne ? to mnie troche zmartwilas ::)
 
no aż specjalnie sprawdziłam jeszcze raz, ale mam identyczny wózek. nawet swój kolor znalazłam :laugh:

jak masz możliwośc, to pojedz do sklepu z jakims szkrabem - niech Ci zrobia z tego spacerówkę z przełożoną rączką, tak, że dziecko jest przodem do kierunku jazdy, posadz malucha i zobacz jak sprawa wygląda.

nie wiem, może w ciągu roku wyszły ulepszone wersje i naprawdę mają amortyzowane wszystkie koła i wózek nie leci razem z dzieckiem do przodu - musiałabyś zobaczyć na zywo :)
 
reklama
Aneczka ten wózek o który ty pytałas wyszedł dopiero w tym roku został ulepszony model BREAKER na BABY ACTIVE i wydaje mi sie ze Martyna ma stary model tak jak ja .
 
Do góry