reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek, wyprawka, fotelik... Zaczynam panikować

ja właśnie wózka szukałam najdłużej, ale pomogły opinie z Internetu między innymi i kupili Elea w wersji 3w1 z gondolą, spacerówką i fotelikiem, przede wszystkim ze względu na wagę, stabilność i zajmowanie małej ilości miejsca po złożeniu
 
reklama
fajny wózek,przede wszystkim ma fajne ustawienia które można z łatwością zmieniać,a fotelik z maxi cosi to chyba najlepszy wybór jaki mógł być
 
Elea bardzo fajny wybor, fajnie sie sklada i zwrotna, i jak ma sie fotelikz Maxi Cosi tez pasuje... Jeszcze fajna jest mura..
 
braliśmy Murę pod uwagę, w sklepie doradzono nam, ze jak mieszkamy w bloku i raczej będziemy poruszać się po miejskich chodnikach to Elea okaże się lepsza, zaufaliśmy :)
 
My akurat poza miastem mieszkamy i u nas mura sie swietnie sprawuje... pierwszy spacerek za nami i malego nie wytrzeslo czyli amortyzacja sie sprawdza... i szczerze mowiac leciutko sie jezdzi mimo gabarytow...
 
nie panikuj, usiądź spokojnie i słuchaj, jak Co zależy na lekkim wózeczku wielofukncyjnym i w niekoniecznie dramatycznie wygórowanej cenie to weź pod uwagę graco evo, na prawdę przyjemny wózek z bardz porządnymi podzespołami przy opcji 3w1 :) a poza tym co jeszcze zostało? co z wyprawki potrzebujesz? chętnie doradzimy :)
 
spokojnie to tylko ciąża - jak to mawiała moja babcia :) gotowe listy znajdziesz wszedzie, poza tym podpytaj też znajomych mam, oprocz ciuszkow, srodkow higienicznych rowniez potrzebujesz wlasnie fotelika, lozeczka, wozka
Z fotelików to mogę Ci polecić już wieksze, np graco coast i nautilus - są powyżej 9 kg, ale serdecznie zachęcam do obejrzenia, bo łatwo się montuje, są tanie i wytrzymałe.
z wózków to graco evo - wielofunkcyjny wózek, z przekladaną rączką, dzieki czemu możesz widziec maluszka
oraz jane muum z tych w przystepnej cenie wielofunkcyjny wózek ze stabilną konstrukcją
 
My akurat poza miastem mieszkamy i u nas mura sie swietnie sprawuje... pierwszy spacerek za nami i malego nie wytrzeslo czyli amortyzacja sie sprawdza... i szczerze mowiac leciutko sie jezdzi mimo gabarytow...
rzeczywiście, wtedy lepiej murę kupić, my też juź jeździmy :) elea bardzo dobrze się prowadzi nawet jedną ręką, bo dużo dają te skrętne koła z przodu
 
My kupiliśmy używany wózek Cruiser gondola+spacerówka bardzo tanio. Fotelik maxi-cosi dostaliśmy "w spadku" po synku koleżanki. Jeśli coś się nie sprawdzi to najwyżej kupimy jeszcze raz.
 
reklama
I tak jak juz maluch bedzie biegal to sie przerzuce na mala parasolke, mamy akurat taka w ktorej starszak jezdzil jest to Quinny Yezz fajna laeciutka i na prawde malo miejsca zajmuje po zlozeniu same zobaczcie :) IMAG0179.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0179.jpg
    IMAG0179.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 111
Do góry