reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek z dużym koszem coletto florino

liczba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2018
Postów
7 202
Hej :) prosze Was o rade. Czy widziala ktoras moze wozek z podobnym koszem, duzym, zasuwanym od przodu ? Najlepiej sztywnym(sama jeszcze na taki nie wpadlam). A moze ktoras ma ten model i moze sie wypowiedziec. Z gory dziekuje :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-11-26-13-14-36.png
    Screenshot_2018-11-26-13-14-36.png
    167,7 KB · Wyświetleń: 164
reklama
Camarelo mają kosze na suwak, ale raczej miękkie niż sztywne.
i-camarelo-sevilla-gleboko-spacerowy.jpg
 

Załączniki

  • i-camarelo-sevilla-gleboko-spacerowy.jpg
    i-camarelo-sevilla-gleboko-spacerowy.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 562
Hej :) prosze Was o rade. Czy widziala ktoras moze wozek z podobnym koszem, duzym, zasuwanym od przodu ? Najlepiej sztywnym(sama jeszcze na taki nie wpadlam). A moze ktoras ma ten model i moze sie wypowiedziec. Z gory dziekuje :)
nie mam takiego, ale jak kupowałam wózek, to mi pokazywali drugi model, z tej samej firmy, co kupiliśmy i tam oprócz dużego kosza była w środku wyciągana torba. Ja ma otwarty kosz bez torby, ale mi się bardziej podobał kolor i kształt gondoli w tym naszym. Ten z wyciąganą torbą nazywa się aero tutis.
 

Załączniki

  • aero torba.jpg
    aero torba.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 138
nie mam takiego, ale jak kupowałam wózek, to mi pokazywali drugi model, z tej samej firmy, co kupiliśmy i tam oprócz dużego kosza była w środku wyciągana torba. Ja ma otwarty kosz bez torby, ale mi się bardziej podobał kolor i kształt gondoli w tym naszym. Ten z wyciąganą torbą nazywa się aero tutis.

Dzieki :)
 
widziałam w aero tutis, jest kosz i mega wielka torba z szelkami, fajny pomysł, bo zakupy nie powypadają, a potem nie musisz nurkować i wyciągać po sztuce.
 
Do góry