reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek z przekładana rączka

reklama
A dlaczego chcesz z przekładaną? Ja mam anex sport z możliwością wpięcia gondoli/spacerowki i przodem i tyłem do kierunku jazdy
 
Ponieważ jest to wygoda. Nie wyobrażam sobie przekładać spacerówki w środku miasta z dzieckiem w wózku,bo mu słońce swieci
 
Wózek z przekładaną rączką raczej za dobrze się nie prowadzi kiedy to duże tylne koła mają robić za przednie a mniejsze z przodu za tylne gdzie amortyzacja ma największy nacisk.
 
Ja też pomyślałam o zakupie wózka z przekładaną rączką (przełożenie gondoli ze śpiącym dzieckiem w pojedynkę wydaje się dla mnie mega wyzwaniem...). Zauważyłam, że nie ma dużego wyboru i te najbardziej polecane marki raczej takich modeli nie wypuszczają 🤷‍♀️
Zastanawiam się więc czy to jednak nie jest problematyczne, żeby prowadzić wózek "odwrotnie", gdzie koła z amortyzatorami są tylko na jednej osi... Niestety nie mam nikogo, kto miał taki wózek i mógłby coś więcej powiedzieć.
 
Ja mialam taki 13 lat temu..teraz nie patrzylam nawet na to..czy nadal takie rozwiązanie jest...mysle ze gondole raczej wozi sie przodem by dzidzie bylo widac...ja kupilam teraz Juname...i nie ma przekladanej rączki
 
Niestety wózki z przekładaną rączką mają luzy na tej rączce. Przekładanie siedziska to nie jest jakiś problem, w sumie nie rozumiem po co przekładać skoro dziecko już jeździ przodem do kierunku jazdy.
 
reklama
Do góry