reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek !!!!

ja też mam swój, no może nasz, typ

firma EMJOT model Virage
ma gondole i spacerówke
nie jest może najlżeszy, ale za to stabilny
ja mieszkam na 4 pietrze bez windy, i doszlam do wniosku, ze wazniejsza jest stabilnosc wozka, a poza tym, to wozek w domu jest potrzebne jak malenka dzidzia jest chora, i wtedy np. wykorzystam meza, a w ostatecznosci wole kupic np. na allegro byle jaki gleboki za 50zl, niz kupowac wozek za kilka tysiecy, tylko po to,zeby go wciagnac po schodach
A jezeli chodzi o MUTSY, to jest rzeczywiscie swietny, ale po prostu stanowczo za drogi, wole teraz kupic wozek (gondola i spacerowka) do 1000zl, a np. za 1,5 roku jak wyjdzie potrzeba wypasiona spacerowe-parasolke np.
ma skrętne koła-co baaaaaaaardzo ułatwia prowadzenie
obszyty folią podnóżek-potem jak wsadzasz dziecko w brudnych bucikach, to sie nie martwisz, a spacerówka jest generalnie na przynajmniej 2 lata i nie chcialabym sie jej potem wstydzic :)
ach, no  spacerówka ma osobna budke-nie wazne, czy lato czy zima, ale zawsze jak sie potem z gondoli przelozy budke, to zawsze widac roznice, bo material zawsze troche wyplowieje
wygodnie sie sklada
jest ladny, co tez nie jest bez znaczenia :) mozna go obejrzec np. na stronie producenta www.emjot.com.pl
no i na koniec CENA, u mnie w miescie kosztuje 850 zl!Czyli nic dodac nic ujac.

A co do mojego faworyta, to najlepiej same go obejrzyjcie.
i polecam też MIKRUS Alu Sprint, ma baaaardzo podobne zalety, no i podobna cene ;D

pozdrawiam Ciężarówki!

papa

edka81
 
reklama
edka Mutsy'ego nie chcialiśmy ze względu,że można go wciągnąć po schodach, uważam,że jest on wygodny, funkcjonalny i przede wszystkim na dużych kołach a fakt,że w taki sposób mogę go wtaszczyć na 3 pietro jest napewno wygodny bo ten problem najbardziej mnie nurtował. Faktycznie jest drogi ale coż...liczyłam sobie ile by mnie wyszło kupowanie spacerówki i gondoli oddzielnie i może jest to troche taniej niż kosztował ten wózek a mam nadzieję,że posłuży mi bez szwanku do końca wózkowych podróży :)
Pozdrawiam
 
Dziewczyny powiem Wam szczerze ze ja jeszcze nie wiem jaki chce wozek :( jakos na nic sie nie moge zdecydowac i calyczas odkladam ale niedlugo trzeba sie zaczac interesowac zobaczymy co mi z tego wyjdzie mieszkam w domku na parterze wiec zbyt lekki nie musi byc.Pozdrawiam
 
Ja stawiam an spacerówkę. Biorąc pod uwagę, że daj Boże urodzi się w stycznkiu, do wieosny i tak nie bede jeździła wózkiem a raczej nosiła i wynosiła na balkon dzidzię, więc się nie opłaca.A poza tym jak słysze,że wydajecie na wózki 2tys. to tylko pozazdrościć bo ja nie zamierzem więcej niż 500PLN!Nosidełko już załatwiłam od kumpeli za 100PLN, ale na razie nie kupuję bo nie zapeszam, nie amam w dalszym ciągu nic,ale jutro jadę do sklepu looknąć co trzeba będze i kupic i zrobię mężusiowi listę:)

Powiem Wam, że coraz gorzej się czuje, słabiej i brzuch mi zawdza!!!Plecy bolą, staruszki mnie wyprzedzają,nawet te o laskach!!!!!

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Witam w klubie Nusea. Mnie tez raczej nie stac na drogi wozek... :-[ Tak wiec gondolke dostane od siostry, ktora ma poltoraroczna corcie, a potem, na wiosne pomysle o jakiejs wygodnej, ale i nie za drogiej spacerowce. :)
 
Dziewczyny macie racje co do wozkow ze nie warto wydawac kasy ,oczywiscie nie obrazajac nikogo bo jezeli ktos ma na to fundusze i ochote to sa po to takie wozki zeby je kupowac .
edka ten Twoj wybrany wozek bardzo podobny do Mutsy a o ile tanszy .
Ja na poczatku jak maly sie urodzil tez wozek moze bo to zima trzeba gondole a my po Oskarze mamy spacerowka z ochraniaczem ale jak sie na spokojnie zastanowilem to szkoda gadac wozek Oskara pierwszy jest nowka prawie bo jezdzil w nim niecale 4 miesiace potem kupilismy lzejsza spacerowke .wiec bez sensu zey kupowac nastepny .
pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
witam:)

a my dzis pojechalismy po radio samochodowe do selgrosa a kupilismy wozek:)
lekki z aluminiowa rama i pompowanymi kolami ...

instrukcja obslugi byla tak przejrzyscie napisana ze okolo godziny maz uczyl sie go skladac a ja zwijalam sie ze smiechu..
pan sprzedawca niestety nie byl pomocny bo jak sam stwierdzil nie ma jeszcze dzeci wiec nie wie jak on sie obsluguje:)

kupilismy wozek polskiej firmy chyba? http://www.corradopolska.pl/ w kazdym razie gdzes z kielc
na wozku jest napisane CORRADO POLSKA wozek wielofiunkcyjny IZA/R SUPER LUX przyznaje sie ze po przeszukaniu calosci w internecie nie udalo mi sie znalesc tego modelu. Minusem strony brak cen detalicznych:(((
ale inni modele tez nie sa drogie... znalazlam jeden sklep w ktorym mniej wiecej wszytskie modeli sa opisane z cenami.. jak na wielefunkcyjne wozki - tanio!

a powiem ze nie widzialam wozek gandola + spacerowka z alumionym stelazem lekkim koszem na zakupy metalowym dosc fajnie sklada sie miescie sie w naszym malym samochodze (fiat panda).

najwieksza zaleta tego wozka byla rownierz cena... poniewaz zostal ostatni model a nie mieli go w selgrosie gdze wstawic to sierote gdzes wcisneli i dali cene 170 zł.... maz po obejrzeniu poszedl sie zapytac czy ta cena to nie zart
no i zabralismy wozek:)
tu zmozna zobaczyc jaki sliczniotki jest wozek:) noi pod kolor wozka mam juz stroj cieplutki?

https://progryf.szn.pl/gallery/baby - tu mozna na niego zerknac
ogolnie jestem zadowolona z zakupu sczegolnie ze zaoszczedzone pieniazki bede mogla przeznaczyc na inne rzeczy:) a jest tego tak duzo:)


ps a przypomnilo mi sie jakis czas temu byl likwdowany komis meblowy i dorwalismy przwijak za 40 zł - trzeba tylko kupic taka mate na gore do przewijania
ale jest to porzdany mebel z poleczkami po bokach na pieluchy pampersy i inne drobiazgi oraz 3 wysywanymi szufladkami:) mysle ze tez nam sie udalo
:)
 
Aniołek wózek faktycznie bardzo fajny:)cieszę się, że juz takie zakupy masz za sobą, ale z marketami trzeba uważać!
Słyszałyście, że dziewczyna urodziła między regałami, a pracownice odebrały poród, inna urodziła na swojej obronie magisterki??!!!Ale numery, trzeba uważać,......z drugiej strony ja to mogłabym w IKEA urodzic i mieć jakis rabacik dożywotnio...hihi...pozdrawiam i życze dobrego nastroju tej jesieni:)
 
reklama
Do góry