reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek

Distinct

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2015
Postów
25
Mam pytanie do mam dzieci rok po roku.
Mianowicie chodzi o wózek dla dzieci. Termin mam na czerwiec, różnica między dziećmi wyniesie 16 miesięcy. Zależy mi na tym, żeby wózek miał możliwość wypiecia jednego siedziska, tak żeby powstał pojedynczy. Upatrzylam sobie baby jogger city select, ale jest koszmarnie drogi, no i gadżety typu torba, palaki bezpieczeństwa można dokupić osobno ... Chciałabym, żeby była też opcja wpiecia fotelika.

Kompletnie nie wiem jak i gdzie szukać modeli w tych kategoriach, stad prośba do Was, żebyście się pochwalily jaki wozek sprawdził się u Was.


Dziękuję za pomoc. :)
 
reklama
Do góry