reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

jolka111

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
31 Październik 2006
Postów
3 126
Miasto
Poznań
Ponieważ zauważyłam, że zaczynamy rozmawiać o wózkach, więc pomyślałam, że czas na nowy wątek. Ja osobiście przeglądam wóżki w necie i mam już straszny mętlik w głowie, więc chętnie poczytam co Wy macie do powiedzenia :-)

ps. Mam nadzieję, że to nie za wcześnie;-)
 
reklama
j atez uważnie przeczytałam co dziewczyny pisały, uważnie przejżałam rekomendowane wózki i przyznam szczeże, że takich cen się ni espodziewałam :-( , zpowiada się spory wydatek więc dobrze będzie poczytać jak najwięcej bo taka ilość pieniędzy wolę dobrze zainwestowac:tak:
Może wiecie jaki wózek jest typem terenówki? Mieszkam bardzo blisko puszczy Bukowej i od mojej strony są to wzgórza Bukowe, w zwiazku z tym, tam teren wznosi się albo opada, mało jest powierzchni płaskich. Nie będę mogła ciągle wychodzić w osiedle bo najprawdopodobniej będę zabierac ze soba psa (nie mogę zostawic dzidzi samej żeby wyjść z psem). Moj piesek jakkolwiek nie kochany jest nieco temperamentny więc puszcza jest opcją najbardziej bezstresową i cichą w jego wykonaniu :-p Potrzebyje wózek co przetrzyma wyzwania puszczy :)
 
Sorga za terenówki uchodzą wózki z dużymi, pompowanymi kołami. Moim zdaniem ważne też, by nie były to koła podwójne i swobodnie obracające się (nie wiem, jak to się fachowo nazywa - ale takie jak w wózkach w supermarkecie). Tak na logikę - duże koła nie zapadną się tak łatwo w dziury czy wykroty. Muszą być też stabilne, żeby nie "rozjeżdżały" się na wszystkie strony.
Szukałam właśnie czegoś takiego (przewiduję spacery po Puszczy Kampinoskiej i innych lasach) i wydaje mi się, że najlepszy będzie Mutsy - 4 kołowy. Poszukaj w necie - można za sensowniejszą cenę kupić używany :-)
 
ja jeszcze nie oglądalam zadnych wozków,ale na spacery po naszych drogach a w szczegolności do lasów trzeba znalesc wozek z dobrymi amortyzatorami zeby dzidzia mogla odpoczywac i zazywac rozkoszy letnich spacerków
 
Ja dla pierwszego dziecka miałam lekką spacerówkę z wkładem dla noworodka i było ok. Ale po pierwsze mój synek urodził się w grudniu, a po drugie jak mieszkaliśmy u rodziców, to mieliśmy przy domu piękny chodniczek :tak:. Teraz na czerwiec wolałabym mieć prawdziwą sztywną gondolę i terenowe podwozie, bo przy naszym domku nie ma nawet szosy, a co tu mówić o chodniku :-(.
Dlatego podoba mi się strasznie traxx jaguar 4 firmy hauck, albo implast volant lub 4xl. Tylko nie wiem co mój mąż powie na taki wydatek, bo no żyje chyba jeszcze w nieświadomości jeśli chodzi o ceny wózków ;-)
 
Jolka poszukaj w sklepach internetowych i na aukcjach. Ceny zdecydowanie różnią się od tych w sklepach naziemnych :tak:
 
Esia ja jak narazie to tylko tam szukałam :tak: a i tak ceny do najniższych nie należą :-(. Nie wiem czy stać nas na taki wydatek, ale z drugiej strony, to chyba już nie mamy wyjścia ;-)
 
No raczej nie macie ;-) Targanie wszędzie dziecka na rękach jest cholernie nieekonomiczne - fortunę wydacie na maści i kręgarza ;-)
 
reklama
Ja dzisiaj widziałam wózek Bebecar-stylo jest super,moja znajoma własnie go dzisiaj dostała i zobaczymy jak sie sprawdzi
 
Do góry