reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Hej, muszę wiele tutaj popisać, moje córki mają 1,5 roku więc jest juz trochę doświadczeń którymi można się podzielić ;)
Polecam Implast Spider - wytrzymały, świetny wózek, wielofunkcyjny, łatwy w prowadzeniu!
Po ok. roku zmieniłam na spacerówkę Maclarena, jest leciutka i łatwa w składaniu, wszędzie się mieści jednak małe maja problem z zasypianiem w tym wózku...
W końcu kupiłam cargo bike FanoTec czyli rower transportowy do przewozu dzieci z koszem dla dwojga, z pasami bezpieczeństwa i budą przeciwdeszczową - i to jest rewelacja, polecam każdemu!!! Dzieci uwielbiają, prowadzi się lekko, zakupy się mieszczą bez problemu :)
 
Witam, Ja polecam wózek firmy Tako Jumper Duo, dzieci mają dużo miejsca, rewelacyjnie się prowadzi, koła z przodu ma skrętne co ułatwia prowadzenie. Wózek jest solidnie wykonany, nadaje się na każdą pogodę, super jest też to że gondolki mają regulowane "legowisko" (gdy dziecko nie śpi może sobie jechać na wpół siedząco), jedyną wadą jest szerokość no ale coś za coś najważniejsza jest wygoda dzieci
 
A ja spokojnie mogę zareklamować KOLCFART TANDEM DUO - amerykański wynalazek ułatwiający życie kazdej dubeltowej mamie. To wózej jeden za drugim. Łatwo sie prowadzi, wszędzie można nim wjechać, jest lekki - sama spokojnie go pakuje do autka, można zamontować na adapterach kilka rodzajów fotelików (0-13kg). Ma wieeelki kosz na zakupy, bardzo łatwo sie reguluje siedzisko (od pozycji leżaćej do siedzącej).
My wozimy w kolcrafcie dzieci od urodenia - na początku wypełniłam siedzisko ręcznikami i podusią i dziewczyny lezały wygodnie, równo i prosto. No i nie kosztuje majątku (ok 900zł na allegro). Może służyc dzieciom do 18 kg/szt.
 

Załączniki

  • 947761681..jpg
    947761681..jpg
    62,1 KB · Wyświetleń: 596
Ostatnia edycja:
Witam, Ja polecam wózek firmy Tako Jumper Duo, dzieci mają dużo miejsca, rewelacyjnie się prowadzi, koła z przodu ma skrętne co ułatwia prowadzenie. Wózek jest solidnie wykonany, nadaje się na każdą pogodę, super jest też to że gondolki mają regulowane "legowisko" (gdy dziecko nie śpi może sobie jechać na wpół siedząco), jedyną wadą jest szerokość no ale coś za coś najważniejsza jest wygoda dzieci

Zgadzam się z Milenka28 :))
Też mamy Tako Jumper Duo i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Milenka... a jak się reguluje to "legiowisko"?? Wy już dłużej korzystacie z wózka, a ja dopiero od miesiąca więc jeszcze nie "obczaiłam" tej funkcji, tym bardziej że narazie moje dziewczynki jak tylko włożymy je do wózka to śpią!
 
My mamy głęboko-spacerowy Tako Duo Driver. Jest dobrze amortyzowany, świetnie się prowadzi mimo braku skrętnych kół. Kola ma duże, śmiejemy się, że to wózek terenowy :-D Nie jest bardzo szeroki, ale przez to gondolki są wąskie i półroczne dzieciaczki zaczynają mieć ciasno, no i nie ma możliwości wpięcia fotelików. Ale ogólnie jestem z niego zadowolona.
 
Zgadzam się z Milenka28 :))
Też mamy Tako Jumper Duo i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Milenka... a jak się reguluje to "legiowisko"?? Wy już dłużej korzystacie z wózka, a ja dopiero od miesiąca więc jeszcze nie "obczaiłam" tej funkcji, tym bardziej że narazie moje dziewczynki jak tylko włożymy je do wózka to śpią!

Jak podniesiesz ten materacyk w wózku od strony głowy to tam jest od spodu taka fajna regulacja kilkustopniowa
 
My mamy emmaljungę twin cerox 360
Chłopcy jeszcze w gondolkach i kombinezonach wyglądali w niej tak
IMGP5567..jpg (tzw. zombie mode)

Prowadzi się jednym palcem. Ma dość spory kosz jak na niski wózek. Regulowane położenie rączki, którą można przepinać jednym ruchem do przodu bądź tyłu (np. jak maluchom świeci w oczy). Po złożeniu jest na tyle mały, że mieści się do bagażnika micry. Posiada wbudowaną moskitierę, odsuwaną klapkę w budce (wentylacja i widać co się dzieje w środku). Gondolki, po wyjęciu stelaża przerabia się na śpiworki z otworami na pasy. Waży razem z gondolkami 17 kg. Genialna amortyzacja. Po wertepach równie łatwo się ją prowadzi. Spacerówkę można montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy i robi się to bardzo łatwo. Materiał bardzo fajny, łatwo się zdejmuje i pierze. Podnóżek jest regulowany. 4 pozycje oparcia. Budka chodzi bezgłośnie i da się ją zaciągnąć na przód praktycznie. No i praktycznie nie wymaga osłony przeciwdeszczowej bo jest tak świetnie zaimpregnowany. Szerokość 79,5 cm (jak dla mnie jedyny minus, bo w węższe drzwi nie wejdzie). No i nie da się wpiąć fotelików samochodowych, ale już niedługo przechodzimy na kolejny ich rozmiar ;)
 
reklama
Do góry