reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki Bolder 4 firmy Implast

Pusia7

Dumna Mama Kacperka :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2007
Postów
1 760
Miasto
Oława
Hej mam prośbę do wszystkich posiadaczek wózka Bolder najlepiej 4 kołowego o wszelkiego rodzaju opinie. Moja dzidzia przyjdzie na świat 5 listopada i od jakiegoś czasu oglądam wszystkie wózki ale głównym i tak naprawdę jedynym faworytem jest właśnie Bolder 4 . Proszę o opinie bo jakoś na internecie jest mało o tym wózeczku , może dla tego że jest dość nowy. Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Cześć. Pisałam Tu Na Forum Dziewczynie O Tym Wózku. Jeżdzę Nim Od 3 Miesięcy I Mogę Polecić. Jest To Jednak Moje Zdanie, Spotkałam Się Z Opinią że Jest Tandetny Jak Na Taką Cenę. Mi Się Nic Nie Pruje, Nie Odpada, Wożę W Nim Kupę Zakupów I Jeszcze 2 Letnie Dziecko Na Dostawce, Więc Chyba Bardziej Nie Można Go Ekspluatować. Jest ładny ( Jak Dla Mnie), Kiepsko Jeździ Się Nim Do Tylu, A Rączka Się Nie Przekłada. ( Dokupiłam Parasolę żeby Słoneczko Nie świeciło Dziecku W Oczy). Gondola Jest Super, Duża I Szeroka. Moja Dzidzia Ma 5 Miesięcy I Mieści Się W Niej Bez Problemu I Jeszcze Troszkę Pojeździmy. Ma Też Podnoszone Oparcie W Gondoli Co Też Nam Się Doskonale Sprawdza. Koła Pokonują Każde Podłoże Nawet Piasek. Jest Dość Cieżki, Mi Ze Względu Na Dostawkę Montowaną Dla Starszego Dziecka Potrzebny Byl Wózek Stabilny, Więc Ciężar Jego Nie Przeszkadza. Mam Windę , Więc Nie Noszę Na Górę , Alę Weż To Pod Uwagę. Co Jeszcze Mogę Ci Napisać- łatwy Do Wyprania, Zdejmuje Się Co Trzeba I Do Pralki. Spacerowkę Wyprubowalam Na Starszym Synu I Też Wydaje Się Ok. Ja Polecam , A Decyzja Jest Twoja.
 
mi też bardzo podoba sie ten wózeczek. Jestem na niego zdecydowana, chociaż w sklepie odradzają go. Za dwa tygodnie jade po niego (kolor kremowy);-)
 
Kupiłam ten wózek (beżowy niebieskie kwiaty). Jestem bardzo zadowolona z tego wózeczka. Jest stabilny, bardzo funkcjonalny. Jest troszke ciezki, ale ja nie mam z tym problemu bo mieszkamy w domku. Ma oryginalną kolorystyke. Ludzie na ulicy pytają mnie gdzie taki wózek kupiłam. Polecam.:-):tak:
 
Witam !!! Podobnie jak Wy jestem już prawie zdecydowana na ten wózek. Interesuje mnie kolor czarny w kwiaty, postanowiłam więc zaczerpnąć informacji u dziewczyn które użytkują ten wózek. Większość opini pozytywna szczególnie na temat gondolii ( bardzo mnie to cieszy ) niestety jedna z mam poinformowała mnie że wozek jest ok, ale spierał jej się kolor i to właśnie czarno biały :( Firma wymieniła jej wózek na nowy w innym kolorze. Teraz już nie wiem co mam myśleć na temat tego wózka tym bardziej, że cena nie jest niska. Czy któraś z Was miała podobne przeżycie z tym wózkiem. Prosze pomóżcie :)
 
Ja miałam ochotę na czarny w białe kółka, ale obawiałam się że będzie schodził kolor na słońcu. Kupiłam czerwono-czarny. Mam go już 10 miesięcy i nie mam kłopotu z praniem. Nie spiera mi się kolor ani z czerwonych ani z czarnych fragmentów, więc nie wiem , może to była kwestia doboru detergentu. Ja piorę w dziecięcym proszku i ręcznie , nie wkładam do pralki.
 
Od kiedy kupiłam boderka 4 mineło juz prawie 8 miesiecy i teraz moge wypowiedziec sie ze sporym doswiadczeniem na temat tego wózeczka. Moja córcia ma 8 miesięcy i ze wzgledu na pogode (zima) nadal jeździ w gondoli i wcale nie brakuje miejsca na gruby kocyk, czy nóżki. Nadal jeździ jak nowy, nawet nie brudzi sie tak jak wszyscy mi mówili (wybrałam ten kremowy w niebieskie kwiaty i to byl dobry wybor, nie ma co sie bac plam), prałam wnetrze gondoli w pralce i nic sie nie stalo, kolory nie blakną, nie mechacą sie. Prowadzi sie perfekcyjnie, spory kosz na zakupy jest dosc pomocny a takze duza, pojemna torba. Zamierzam zakupic parasolke do niego. :-) Gdybym miała wybierac znowu wybralabym ponownie bolderka 4.
:no:Jedyna wada to waga, córcia waży teraz ok 9kg i jest troszke ciezko pod gorke, ale jak zrobi sie cieplo zmienie godolke na spacerówke która jest leciutka.
 
reklama
Używamy tego wózka od ok 8 m-cy i szczerze za tą cene kupiłabym teraz inny. A dlaczego poniżej:
1) brak skrętnych kół uniemożliwia sprawne cofanie
2) brak wyściełanej gondolki - tylko dwuwarstwowy materiał a pręty łączące gondolę bardzo wyczuwalne
3) koła do mycia ciężko schodzą i mam problem z ponownym ich zamontowaniem (ciężko zaskakują)
4) budka nieocieplana i ciężko się składa - na lato super ale zimą za zimna
5) brak wyższej ochrony pokrowca przy gondoli jak jest siny wiatr musze doczepiać pieluszkę żeby ochronić dziecko leżące w gondoli
6) zaczepy gondoli szybko się zużywają i niestety rusza się (raz wysunęłą mi się z tych rurek)
7) brak ocieplanego ochraniacza na nogi (do spacerówki)
8) waga - ciężki

plusem jest:
1) amortyzacja
2) duże pompowane koła
3) duuuuża gondola 90 cm - mój synek ma prawie 8 m-cy mierzy 76 cm i w kombinezonie jeszcze się mieści
4) możliwość zamontowania spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy

Powiem szczerze jeśli producent uwzględniłby powyższe zastrzeżenia wózek byłby idealny :tak:.

Decyzja należy do Was najlepiej jechać do sklepu i zobaczyć na żywo, pomacać :tak: nie sugerujcie się tylko moją opinią wózek jest fajny ale wg mnie ma pewne niedociągnięcia, które jeśli zostaną poprawione spełni wszystkie oczekiwania (moje z pewnością)
 
Do góry