reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

do gondoli nic nie wkładam tylko że mały jeździ już na pierwszym stopniu podwyższenia:tak: jest minimalne ale widać że bardziej mu służy:tak:
do spacerówki nie wiem jeszcze czy będę coś wkładać wyjdzie w praniu.
Karol miał płaskiego jaśka:tak:
 
reklama
Magdziarko, Staś jeździ bez poduszki. Podwyższyłam mu tylko odrobinę pod główką (po prostu włożyłam pod materacyk złożony ręcznik). A w spacerówce chyba też będzie bez poduszki - jeszcze nie wiem, muszę zobaczyć, jak to będzie wyglądało.
Chyba się jeszcze chwile wstrzymam z przejściem do spacerówki. Ale już niedługo, bo jeśli tylko zrobi się chłodniej, to mi się Staś w kombinezonie nie zmieści do gondoli.
 
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)
 
Hej dziewczyny!
Madzia super krzesełko :-D i śpiworek też bardzo praktyczna rzecz na zimę :tak:
Jasio w gondoli jeszcze się jakoś mieści ale za m-ąc to może być z tym problem. A jakiej firmy jest ten śpiworek może powinnam pomyśleć o zakupie :-)
Do wózka włożyłam małą podusię wcześniej miałam jeszcze wałek pod oparciem żeby było trochę wyżej (tak zaleciła położna żeby się nie udusił jakby mu się mocniej odbiło). Teraz tylko podusia.
Zaraziłyście mnie tymi zakupami - szczególnie Mata i zakupiłam dziś coś takiego
Fisher Price LEZACZEK BUJACZEK do18kg WIBRACJE GW (453473358) - Aukcje internetowe Allegro
 
Aniknulka super bujaczek.
Ja oglądam na allegro hustawki - mialam po Fabianie fajna hustawkę Fisher Price ale pozyczyłam i nie została mi oddana. :zawstydzona/y::-(
 
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)


To nie miejsce na reklamę a jak coś to skontaktuj się z adminem w sprawie opłaty za ogłoszenia!
 
reklama
Do góry