reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Sosnowiczanka

Mamusia Alanka :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2011
Postów
3 653
Miasto
Sosnowiec
Jako że temat został poruszony na wątku głównym, zakładam nowy temat, żeby tamtego nie zaśmiecać.

Z własnego doświadczenia mogę napisać o wózku jakim jeździł mój synek.

Używaliśmy przez niemal 3 lata Tako Warrior. Wózek kupiłam jako 3w1,
Minusem było na pewno to ze gondola jest dość krótka a moje dziecko szybciutko rosło, więc po ukończeniu 5go miesiąca było troszkę już ciasno.
Z części spacerowej byłam zadowolona, rozkłada się całkiem na płasko, duże pompowane koła, bardzo wygodne do prowadzenia po dziurawych chodnikach, przednie skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. Duży plus za pojemny kosz na zakupy.
Tyle że Alan zniszczył część spacerową, jest poplamiona i gdzieniegdzie poprzecierana, dlatego wózek spacerowy będę chciała kupić nowy. Bardzo podoba mi się Quinny Moodd, no ale to się jeszcze zobaczy. Chciałabym obejrzeć go gdzieś na żywo.

Mam jeszcze paraslkę Xlandera, Xa, ale to wózek nadający się tylko do trzymania w aucie na wyprawy do marketu itp, bo malutkie kółeczka nie radzą sobie na naszych miejskich chodnikach. Plusem tego wózka jest jego malutka waga.
 
reklama
Ja jak pisałam wcześniej myślałam nad Roanem Marita ale teraz zaczęłam się wahać z powodu nieskrętnych kół. Obejrzałam Jedo Fyn i na razie one prowadzą albo najnowszy model Roana - Teo jeśli znajdę tańszy używany
 
EDREMA - producent wózków dziecięcych. ja mialam taki w dokladnie tym samym kolorze. Wytrzymal dwojke i dalej jak nowy :D fakt troche ciezki bo jednak kola pompowane i masywny ale my mieszkalismy na wsi i potrzebowalam wozka na kazdy teren :) kuzynka miala jakis znany firmowy (nie pamietam czy to byl taco czy jakis inny) i jej sie co chwile psul. Kwestia co kto lubi i na jaki teren :)
 
Ja jestem w 100% nastawiona na Emmaljunge!
Wózki na każdy teren (duo combi w szczególności)
Mysle o używanym, po jednym dziecku ze względu na cenę :)
 
ja jesli chodzi o kupno to ze wzgledu na fundusze wybieram uzywany a model? wspomniala juz o nim marzycielka, jedo fym jestem zdecydowana
 
Paulinee emaljunga to mój typ z poprzedniej ciazy, chciałam już go kupić, ale po złożeniu był olbrzymi! Zająłby cały bagażnik, ostatecznie kupiliśmy Maxi Cosi Mura 4 i sprawdził sie, moja cora do dziś w nim jeździ na spacerki drzemkowe, lub do lasu, na dlugggie spacery
 
reklama
Ja kupiłam dla poprzedniego dziecka coś takiego
RAF-POL WÓZEK FENIX 3w1 GŁĘBOKI+SPACER+FOTELIK (4750421840).

Wózek nie był drogi i dla nas się sprawdził. Mieszkam w mieście więc nie było mowy o jakichś ekstremalnych sytuacjach. Pewnie teraz bym kupiła inny, fajniejszy ale ,że ten leży na strychu to na pewno mój mąż nie zgodzi się na zakup nowego. Zwłaszcza ,że na ten nie narzekaliśmy. Drugi dzidziuś też będzie musiał się na nim wyjeżdzić co swoje.
 
Do góry