reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Ja mam x lander xq spacerowka super!! Będę z niej na oewno korzystać ale gondola porażka...opada w dół musiałam ciągle małego podsowac do góry..wiec pewnie za głębokim wózkiem będę się rozglądać. Mamy też Mniejsza spacerowke peg perego która używałam najdłużej :)
 
reklama
No dobra a teraz pytanie za 100 punktów. Który z wózków oprócz skrętnych kółek ma:
1) sporą gondolę (pierworodny był duży 4400 i 61 cm)
2) teleskopową rączkę, bo mój mąż jest słusznego wzrostu :)
 
niobe, moja mura maxi cosi ma teleskopowa raczke, moj maz ma 187 cm wzrostu :)
gondolka jest dosc spora, moja corka do 7 mies w niej jezdzila, pod koniec robila w niej rozne akrobacje... wiec sila rzeczy musialbysmy na spacerowke sie przerzucic
 
sheaa niezły całkiem niezły. Muszę się poważnie zastanowić nad wymianą wózka :) Dzięki za namiary
 
Ja mam wózek Maked Q12 3 w 1. Gondola głęboka i długa, budka jak dla mnie odpowiednia, skrętne pompowane koła, regulowana rączka więc dla wysokich tatusiów super, głęboki kosz na zakupy, duża torba na duperele, spacerówki nie używałam za długo, natomiast fotelik to dla mnie atrapa. Ogólnie byłam zadowolona z wózka, użytkowała go też moja siostra i wrócił do mnie w stanie idealnym więc przy drugim dziecku nie zamierzam kupować innego. 4 lata temu płaciliśmy za niego 1299zł.
 
reklama
Malutkans kolezanka miała roana, dała mi córkę poprowadzić kiedyś i te koła które nie sa skrętne to totalny niewypał. Ja bym nie kupiła
 
Do góry