reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Myszkajoasia ja tego implasta chcialam ale wtedy cena prawie 2 tys. Kupilam diverso duzo tanszy i nie zalowalam:)
 
reklama
Ja z synkiem miałam polski wózek implast bolder sd pożyczyłam mi go siostra, ten straszy model, gondola duża, stara wersja miała minus w montowaniu na zaczepy, przy nowej to ulepszyli i montuje się go dużo łatwiej. Teraz pewnie znowu go pożyczę, jak dotrwa bo aktualnie jeździ w nim mój bratanek (to już 4 dziecko), nasz maluszek byłby 5 - więc świadczy to chyba o jego solidności,
 
martyna gdybym miała większe dziecko to pewnie bym się pokusiła :)

co do wózków mam teraz bugaboo cameleon i uwielbiam go :) (mi zależało na zwrotnym i lekkim wózku), a teraz poszukujemy jakieś podwójnego, ale który może być pojedynczy np. baby jogger city versa albo select, chyba, że jeszcze któras z Was coś poleci?:)
 
martyna - wydaje mi się, ze 2-3 letnie dziecko jest za małe na tą przystawkę - koleżanka która urodziła niedawno drugiego synka (ma już 2,5 latka) ma podwójny wózek tzw. rok po roku i jest bardzo z niego zadowolona... niestety minus tych wózków to cena...
 
Ostatnia edycja:
Alkmena mi sie te przystawki podobaly ale w sumie starszy mial 2,5 i przestal w wozku jezdzic a Kacper mial rok i 2 miechy i sie z wozkiem nie umial zgodzic i sie trzeba bylo na nozki przerzucic :D
 
Wózek yedo flyn memo limited edyszyn :cool2:wzmocniona tkanina odblaski kolor szary ciemny
fotelik maxi kosi kolor jeans wszystko 2500 20141202_195335.jpg w tle moja kuchnua:-D się wklieilo odwrotnie :eek:
 

Załączniki

  • 20141202_195335.jpg
    20141202_195335.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 132
reklama
mi się wydaje, że 2,5-3 latek już spokojnie się odnajdzie na tej podstawce...Jakbym miała 2,5 czy 3 latka w momencie jak rodzi mi się drugi maluch już bym nie kupowała wózka podwójnego, bo przecież ile te dziecię jeszcze pojeździ w wózku?
Alkmena a nie wiesz jaki ma ta znajoma podwójny wózek?:) Bo ja na tym etapie jestem... :)
GingerBaby widać, ze zakup udany! Super, z głowy macie:)
 
Do góry