reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Ginger fajny wózek. Zazdroszczę zakupów, bo ja mam prawie wszystko po córce

Moja córka ma niecałe 2 lata i nie chce jeździć już w wózku, jedzie 1 minutę i wychodzi. Zastanawiam się też nad podstawką (będzie 2,5 roku różnicy) ale zobaczymy na wiosnę na ile samodzielna będzie. Może kupię 3 rączkę do wózka i będziemy chodzić i ćwiczyć nogi SKIP HOP Uchwyt "Trzecia ręka" Blue
 
reklama
Mamuska ja bym na twoim miejscu nawet podstawki nie kupowala az do ostatniej chwili :) kacper obrazil sie na wozek jak mial rok i 2 miechy i moglam sobie prosic a on swoje :D
Ciasteczko u nas byl ryk jak mial do wozka wsiasc. Zanim go wsadzilam bylam cala mokra i slaba jakbym z 5 km przebiegla a mlody taki zwyty, ze trzeba bylo z wozka zrezygnowac. Juz mozesz z nia zaczac chodzic niech trenuje :)
 
Lolcia tylko moj Mlody bedzie mial niecale.1,5 roku. Tu jestem sama ( w.sensie w ciagy dnia jak eMek.w pracy), na pewno wypadna mi.wyjscia do lekarza, na zakupy z.dwojka i mysle sobie,ze.Antek nie bedzie jeszcze na tyle ogarniety. zeby chodzic tylko na nigach. Jakas.zdrzemka jak bedziemt w terenie i kicha...zeby byl chocuaz z pol roku starszy... Dlatego pewnie kupimy podwojny, ale taki.l ktory moze byc pojedynczym;)
 
GingerBaby sliczny wózeczek, gratuluje zakupu:)

Mój syn ma 3 latka, a juz przed wakacjami wózek schowaliśmy. Za nic w swiecie nie chciał jezdzić, uciekał, wychodził, no nie było sensu.
Ja jestem trochę tez przerazona tym jak beda wygladały nasze spacery we trójkę bo Alan tylko biega, nie potrafi isc wolno. W najgorszym wypadku lato spędzimy na podwórku, na szczęscie mamy zagrodzone:)
 
Mamuska nie widze suwaczkow i myslalam, ze masz starsze dzieciatko :) ale fakt z 1.5 rocznym plus malutkim bedzie ciezko. Jak przenieslismy sie do uk to starszy mial 2.5 a mlodszy 6 miechow i tez wszedzie sama z dziecmi bo spraw do zalatwienia duzo a ja bez auta oj bylo ciezko. Teraz jest latwiej bo miki w przedszkolu wiec tylko z mlodszym chodze :) a jak bedzie z trojka to nie chce nawet myslec :D
Martyna ja mam szelki ze smycza odkad kacper wozek zostawil dla mnie niezastapione :D chociaz w pl patrzyli na mnie jakbym dziecko katowala :D
 
Lolcia no dokladnie, wec czasem pewnie bedzie na nogach, a w dluzsze.trasy w furze;)
Nooo.z.trojka to musi byc juz wyzwanie!
Sosniwiczanka zazdorazcze ogrodzonego.terenu..n
 
Lolcia ja podziwiam:) nie wiem jak będzie wygladał spacer z moja dwójką, ale jakbym miała takie 3 dzieci jak córka to na pewno na tabletkach uspokajających bym wychodziła z domu:)
 
reklama
Ciasteczko z mikim mozna isc na koniec swiata. On zawsze za raczke albo sam ale kolo mnie natomiast kacperek to maly szajbusek :D teraz uczymy sie chodzic bez tych szelek czasem slucha czasem nie :D mam jeszcze pol roku na tresure :D
 
Do góry