reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla dwójki w rożnym wieku.

reklama
Tez chcialam nosic mlodego w chuscie a starszego w wozku, tylko mlody sie buntuje i nie chce w niej siedziec bo nic ciekawego nie widzi.. :(
 
Ja mam różnice 1,5 roku, więc podwójny wózek był koniecznością. Miałam baby jogger city select. Jak tylko starsza dreptala na nogach to zakupiłam platformę a wózek przerobilam na pojedynczy. Polecam właśnie takie wózki gdzie można przerobić na pojedynczy. Szczególnie, że w okolicy 2 roku moja starsza zaczęła śmigać na hulajnodze i sama dawała rade na krótszym dystanaie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam różnice 1,5 roku, więc podwójny wózek był koniecznością. Miałam baby jogger city select. Jak tylko starsza dreptala na nogach to zakupiłam platformę a wózek przerobilam na pojedynczy. Polecam właśnie takie wózki gdzie można przerobić na pojedynczy. Szczególnie, że w okolicy 2 roku moja starsza zaczęła śmigać na hulajnodze i sama dawała rade na krótszym dystanaie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez jezdze baby joggerem tylko pojedynczym. Do siedziska spacerowego w city select moj syn sie nie miescil w wieku 2 lat, a szkoda bo slyszalam ze jest swietny.
 
Alexhi my czasem chodzimy w chuście na spacer, młodej sie podoba a mi jeszcze nie jest za cieżko to nosze. Muszę sie nauczyć plecak robic bo z brzuchem będzie cieżko ;)
Ale z wygody najczęściej wybieram wózek bo i tak zasypia na spacerze.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Alexhi my czasem chodzimy w chuście na spacer, młodej sie podoba a mi jeszcze nie jest za cieżko to nosze. Muszę sie nauczyć plecak robic bo z brzuchem będzie cieżko ;)
Ale z wygody najczęściej wybieram wózek bo i tak zasypia na spacerze.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super ze chusta u Ciebie sie sprawdza! A w ciazy bedziesz miala dwa plecaki, z tylu i z przodu :)
Mialam wielka nadzieje ze bede mogla uzywac chusty w domu i uda mi sie cos wiecej ogarnac majac wolne rece. Tym bardziej ze maly lubi byc noszony w pionie na ramieniu.. na razie sie nie sprawdza, moze dlatego ze mecza go gazy i jest niespokojny :(
 
U nas chusta sprawdzała się tylko przez jakieś 4 miesiące :/ potem corka już się nie dawała motać. Za to noszona na ręku uwielbia być do tej pory. Baby joggery mi tez strasznie się podobają city select czy city mini gt ale cena ich mnie zabija [emoji41][emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 805252 Obecnie jezdze z dostawka i starszy syn bardzi ja lubi. Raz jedzie na stojaco a raz na siedzaco. U mnie roznica 2,5 roku.. jedyna rzecz na korzysc podwojnego wozka to mozliwosc spania, starszy jeszcze potrzebuje drzemki wiec odpuszczam wyjscia na caly dzien. Zdecydowlam sie na dostawke bo starszy jest za duzy.

Acha! Zeby wygodnie sie jezdzilo z dostawka musisz miec regulacje raczki w wozku. Dobrze zeby byla dosyc dluga, bo inaczej trzeba sie pochylac i plecy bola. Dlugie rece tez wskazane ;) ja mam regulacje, 177cm wzrostu i nadal musze sie pochylac.. nie jest to calkiem wygodne, ale tez syn nie jezdzi na niej przez caly czas. Jak dziecko nie uzywa dostawki mozna ja wygodnie dzwignac do gory.
Polecam tez wozek z hamulcem recznym, bo raczej trudno bedzie uzyc noznego.
Dobrze gdyby dostawka miala raczke do chwycenia - moja nie ma i starszak musi trzymac sie wozka i go przeciaza. Trzeba jechac ostroznie zeby wozek sie nie przewrocil. Pracujemy ciagle nad technika ;)

Co to za wózek na zdjęciu jeśli mogę zapytać?


 
reklama
Bardzo długo zastanawiałam się nad tym jaki wózek kupić.
Postanowiłam skoncentrować się najpierw na foteliku samochodowym a później dokupić wózek.
Mój wybór padł na maxi cosi pable, a żeby nie szukać daleko po sprawdzeniu wszystkich opini zdecydowaliśmy się na wózek z gondola i spacerówka maxi cosi mura 3 plus.

I to już chyba się nie zmieni....


Ufff cieszę się ze mam to z głowy!


Pamiętajcie dziewczyny ze dobry fotelik to podstawa.
Czasem decyduje o życiu i śmierci.

Pozdrawiam.
 
Do góry