reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
z tym nie powinno być problemu, moge zawsze wyjąć półke z bagaznika :) no ale chciałam żeby można było fotelik montować na stelarzu, więc poprostu w sklepie będzie trzeba na coś się zdecydować :) a i tak w foteliku dzidzia nie może za długo siedzieć więc się zobaczy :) narazie tylko deltimu oglądałam z tych co mnie interesują...
 
reklama
hej kochane odswierzam watek :-) mam zamiar kupic wozek firmy Tako i czekam na dalsze opinie :-) Te z was ktore go w koncu kupily jakie wrazenia macie???

czekam na Wasze opinie :)

buziaki
 
witam,

piszę ten komentarz ponieważ jesteśmy to winni firmie TAKO, która nas bardzo mile zaskoczyła. Mamy 2 wózki tej fiirmy: spacerówkę i głęboko-spacerowy z przekładaną rączką. Właśnie ta rączka nam się skrzywiła. Nie wydaja mi się żeby to była wina wózka bo jak się wozi kilkunasto kilogramowe dziecko i jeszcze kilkanaście kilo zakupów to chyba żaden wózek by tego nie wytrzymał. Tak czy inaczej żona zadzwoniła do producenta z pytaniem co robić (wózek oczywiście był juz po gwarancji). Bardzo miły pan powiedział że firma TAKO lubi zaskakiwać klientów i za darmo (i na swój koszt) wyśle nam nową rączkę. Rączkę przywiózł kurier na drugi dzień. Zatroszczyli się nawet o to żeby zamiast nitów którymi są standardowo mocowane rączki dać śruby żeby ułatwić montaż. Życzę sobie i Wam żeby wszystkie firmy tak traktowały klientów...
 
i tak na dzień dobry w pierwszym swoim poście postanowiłeś, z wielkiego serca i miłości do tych wózków je zareklamować? :wściekła/y:
A wiesz, że reklama jest płatna?
Żałosne

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry