reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Joasia  
wiesz co zgadzam sie z toobą 15 kilo to przesada  no ale jak komus sie podoba.
Z tego co wiem to wózki tej firmy waza akurat sporo około 21 kilo dla mnie to  jest straszne bo mieszkam na 4 pietrze :(
 
reklama
kumpela miała jakiś 15 kg i mieszka na 1. piętrze.
Jak tylko mogła, to go sprzedała i kupiła lekką spacerówkę
Do mnie to przemawia.
A w tej samej cenie, co Tako można kupić lżejsze, chociaż często brzydsze. Ja naprawdę uważam, że te wózki są fajne, ale albo na parter, albo do windy lub wózkowni. No chyba, że w domu zawsze będzie facet, który zejdzie i wniesie ten wózek do domu. Ja się na to nie zdobędę, żeby go codziennie wnosić.
 
Joasia
w moim przypadku jest tak ze zawsze moja młodsza siostre wykorzystam ;D mam nadzeje ze mi pomoze??? w cale nie jestem taka pewna ze będzie zwsze miała ochate latac z moim wózkiem no ale przekonamy sie jakom bedze Ciocia :) a w tym ze wózki z innych firm  podbnych do tako City Voyager maja kolory paskudne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76502361
zobacz sobie te i porównaj z Tako
Pozdrawiam
 
Mi tez bardzo spodobaly sie wozeczki Tako. Do tej pory nie zwracalam uwagi na wage wozkow, ale to przeciez bardzo istotny czynnik. Ja wprawdzie bede miala winde i wozkarnie na dole, ale nie usmiecha mi sie dzwigac 25kg jak gdzies sie wybiore z mala. Przy tej wadze chyba zmuszona bede zrezygnowac z tego wozka :(
 
Przy wyborze wozka lepiej chyba kierowac sie wzgledami uzytkowymi niz estetycznymi. Przeciez nie postawie go sobie na srodku pokoju i nie bede sie zachwycala "Oh, jaki on piekny" :D Ma byc przede wszystkim wygodny dla maluszka i mamusi :)
 
Dla mnie ten wózek jest bardzo funkcjonalny wygodny bardzo duzo osub sobie je chwali
Pozdrawiam
 
Ja niestety nie mialam jeszcze okazji obejrzenia "na zywo". btw, a czy sa one dostepne gdzies w sklepach?? bo jak do tej pory widzialam je tylko na allegro
 
reklama
Witam.
Ja mam ten wózek i też strasznie mi się podobał mimo wagi :p Teraz z tym doświadczeniem żałuję że go kupiłam. Mieszkam na 7 piętrze z windą ale do windy i z niej muszę pokonać 6 schodków co przy obciążeniu dziecka i zakupów jest utrudnione a co dopiero.... Źle się go prowadzi-ze względu na wagę tym bardziej dla drobnych osób, kolejny minus to zły dostęp do kosza na zakupy , przez tą rurkę nad nim nie można włożyć całej reklamówki- trzeba pojedyńczo wkładać :mad:
Przy odwróceniu rączki tak aby dziecko było przodem do jazdy prowadzenie jest jeszcze gorszę, jeszcze trudniej przy podnoszeniu na krawężnik lub na zakrętach.
Ogólnie jestem zawiedziona i jestem na NIE Na wiosnę kupuję inną spacerówkę.
Warto przemyśleć zakup tym bardziej gdy nie ma w bloku windy.

Pozdrawiamy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry