reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Frezja
TY musiesz miec wózek o nazwie JULIA z tej firmy bo przy tam City Voyager nie ma na dole zadnej rurki przy koszu na zakupy :)
 
Jaszczurko ja mam Natalię dokładnie taką
160vz.jpg


A city woyager jest jeszcze cięższy od natalii
 
Dla mie waga jest bez ruznicy od czego ma sie rodzenstwo!!!
ale przy tym, wózku co mi sie podoba to tak ta rurka nie wystaje. Okaze sie w praniu jaki on jest naprawde!!!! narazie sie jego trzymam i zdania nie zmieninapewno pózniej bede klac he he he he he
 
siostra nie będzie chodziła na wszystkie wyjścia ale życzę ci żebyś była ze swojego wyboru zadowolona, prosiłaś o zdanie a ja się wypowiedziałam ;) reszta należy do ciebie. A i pewnie jest wiele zadowolonych z tych wozów bo bardzo dużo ich na chodnikach ;)
 
JASZCZURKA JA MAM IDENTYCZNY WOZIO NAWET TEN KOLOR JEST REWELACYJNY. TROCHE KOLORY MINIMALNIE SIE ROZNIA.JAK ZNAJDE FOTKE TO CI PRZESLE
 
OTO ON
MAM NAWET NAMIARY NA GOSCIA KTORY ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA HURTOWA I BARDZO ATRAKCYJNE CENY. REALIZACJA W CIAGU 3 DNI

10009428wc.jpg
 
reklama
jA jak bys mogła to podaj mi namiary na te hurtownie a i powiedz mi ilez zapłaciłas za to cugo :????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry