reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mi się swego czasu bardzo podobał Tako Natalia fioletowy w stokrotki. Niestety nie widziałam na żywo ale tak ze zdjęcia to wydaje mi się, że gondola jest zaczepiona strasznie nisko i spacerując w mieście dzidzia nawdycha się spalin. Jesli się mylę i któraś z Was wie lepiej bo widziała lub miała styczność to niech mnie poprawi bo wózek wygląda masywnie a i cena jest przystępna.
 
Jak na mnie - lajkonika w tej dziedzienie ma 1 ale za to podstawową wadę - WAGA
jeśli trzeba by go wnosić po schodach wyżej niz na parter, to potem można się na podnoszenie ciężarów zapisać.
A pomijając ta wagę, to wydaje mi się dobrym wózkiem z przystępną ceną.
 
Joaśka pisze:
Jak na mnie - lajkonika w tej dziedzienie ma 1 ale za to podstawową wadę - WAGA
jeśli trzeba by go wnosić po schodach wyżej niz na parter, to potem można się na podnoszenie ciężarów zapisać.
A pomijając ta wagę, to wydaje mi się dobrym wózkiem z przystępną ceną.
z waga to maja przesadna zgadzam sie z tobą mi z tych wózków podoba mi sie City Voyager zelony jaest piekny he
 
Ma mój kuzyn i bardzo sobie chwali, ale oni maja windę.
Jeśli przychodzi do kogoś sama mama z dzieckiem, to ktoś zawsze musi jej zejść pomóc. Oczywiście zawsze można zostawić wózek na dole i liczyć na to, że nikt nie zwinie przez ta chwilę, albo czasami są wózkownie w blokach.
 
Joaśka pisze:
Ma mój kuzyn i bardzo sobie chwali, ale oni maja windę.
Jeśli przychodzi do kogoś sama mama z dzieckiem, to ktoś zawsze musi jej zejść pomóc. Oczywiście zawsze można zostawić wózek na dole i liczyć na to, że nikt nie zwinie przez ta chwilę, albo czasami są wózkownie w blokach.
wiesz co zazdroszcze twojemu kuzynowi. Ja mieszczka na czwartym pietrze i niestety jest to ostatnie pietro w mojej klatce ;)
 
Może zadam naiwne pytanie: jaką wagę wózka można uznać za małą? Pomijając najdroższe egzemplarze, bo cena tez gra rolę. Bo ja się nie łapię. Każda firma inaczej tą wagę podaje. Sądzę, że podają najkorzystniejszą kombinację i boję się, że taka waga z papierów nie jest do końca miarodajna. A w sklepie można ocenić tak na oko. No a mnie czeka wnoszenie na 2 piętro bez windy, więc waga jest istotnym czynnikiem.
 
Magdalena25
dla mnie waga nie jest wazna mi sie podoba wózek z tej firmy i tyle ty to masz jeszcze dobrze drudie pietro a ja czwarte i tez bez windi  bo jest to ostatnie pietro w moim bloku :( ale to nic jakos tezba sobie w koncu radzic  no nie ????
pozdrawiam  City Voyager jest piekny  i nie tylko mi sie on podoba.
 
reklama
Dla mnie, jeśli wózek ma więcej niż 15 kg, to za dużo.
Właściwie, to nie zamierzam kupić wózka powyżej 13 kg.
Trzeba tylko patrzeć, czy jest to waga z gondolą (przy takiej opcji wózka, w której ściąga się gondolę a montuje spacerówkę), czy już spacerówki. Spacerówkę będziesz dźwigać dłużej i z coraz cięższym dzieckiem.
Acha, są jeszcze zkupy, torba i pewnie coś jeszcze
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry