reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

muuum to be rewelacyjny ten wózeczek - szczególnie gondolka mi się podoba :-)
asia1313 super łóżeczko :-) i wózeczek też :-)

ahhh.. już niedługo pierwsze spacerki się zaczną :-) ja zmieniłam kolor fotelika i czekam na informację czy jeszcze w hurtowni jest.. miałam wybrany maxi cosi city stone FOTELIK SAMOCHODOWY MAXI COSI CITY @ (2783641148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a zdecydowałam się zmienić na maxi cosi cabriofix Fotelik Maxi-Cosi Cabriofix Sparkling Grape 0-13Kg - Ceneo.pl
Tylko zobaczymy czy nie za późno..
 
reklama
A ja jak już wcześniej pisałam zdecydowałam sie na sama spacerówkę bez gondolki, więc szukam takich które maja sztywne "plecy". Do tej pory wahalam sie pomiędzy mamas & papas sola, a maxi cosi elea ale ostatnio wypatrzylam jeszcze casualplay kudu 4. Muszę tylko go pojechać obejrzeć. Najbardziej podoba mi sie ta sola. Zastanawiam sie jeszcze tylko czy doczekam do nowych wersji kolorystycznych.
 
No i byłam dziś z mężem obejrzeć tego casualplay kudu 4. Jak dla mnie wozeczek idealny i wlasnie na niego sie zdecydujemy. Jeszcze raz pojedziemy zobaczyć mamas and papas sola bo tu przekonuje nas cena, ale raczej kudu wygra. Spacerówkę jak sie rozłoży to jest idealnie płaska jak gondolka. Naprawdę cudo. I ma takie wąskie oslonki na pasy dzięki czemu pasują już dla noworodka. :) miedzy wozeczkami różnica canowa ok 400 zł więc chyba nie ma co wariowac z oszczedzaniem i kupic ten który faktycznie mi sie podoba
 
My w końcu zdecydowaliśmy się ma maclarena techno xlr i dodatkową gondolkę ( i tak będziemy używać jej tylko do kwietnia )... Później bobasa można normalnie pakować do spacerówy, bo rozkłada się na płasko i dodatkowo posiada podpórkę na główkę dla niemowląt... :D
Biorąc jeszcze pod uwagę to, że będziemy używać chusty do noszenia jest to idealny wybór dla nas! :))
 
A ja nadal w kropce. Najpierw chciałam Jedo fyn 4ds, ale nie podoba mi się spacerówka i jest taki jakiś mało nowoczesny. Potem X- Lander move - opinie nieciekawe mnie zniechęciły i mała gondola. Potem wybrałam sobie Espiro GTX - prawie wszystko w nim było takie, jak chciałam oprócz tego, że mam fotelik Recaro, który do tego nie pasuje. I już miałam kliknąć "kup teraz", a tu dowiedziałam się, że jest jeszcze Tutek, do którego fotelik pasuje. Już mam dość tego oglądania w sklepach od września, czytania, co się psuje, a co nie. Każdy ma jakieś wady... I już bym chciała mieć to za sobą. Aż mi się chce wyć AAAAAAAAAAAAA!:wściekła/y:
Dlatego zazdroszczę Wam, babki, że już macie :-) i się cieszycie piękną bryką. Oby były tymi najlepszymi modelami!
 
Doświadczenie mi pokazało, że tylko tradycyjny wózek na miękkim zawieszeniu na paskach. Peg Perego Clasico, Jedo Bartatina, klasyczna Inglesina, Roan Marita - na polskich wertepach nieoceniony. Żadne skrętne koła ani trójkołowce nie są tak dobre. W Peg Perego w zestawie jest fotelik z bazą bez konieczności stosowania adapterów, długa gondola, spacerówka rozkładana na płasko, bardzo duży kosz na zakupy (albo laptopa, choćby 17 cali;) Nie chcę żadnego innego.
 
reklama
Asia 1313 z tego co pisałaś to kolorek 04 wybrałaś my z mężem wybraliśmy go drogą kompromisu :) ja głosowałam na szaro-czerwony 03, a mąż na szaro-turkusowy 09:-D.
Ale już nie mogę się doczekać aż go przywiozą.
 
Do góry