reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

Cześć
ja rodzę dopiero w kwietniu ale mam 2,5 letnią córkę .Jak się urodzi dzidzuś może być problem jak umieścić dwoje dzieci w jednym wózku. Słyszałam że są jakieś dostawki?
 
reklama
Witam, co myślicie o wózku Espiro Modena, zastanawiam się też nad Bebetto Solaris B i Jedo Fyn 4Ds. Doradca ze Smyka polecił Bebetto, co sądzicie o tych wózkach, jakieś doświadczenia?
 
Asia1313 wózek śliczny byliśmy z nim na spacerku kilka razy, fotelik samochodowy też niczego sobie. Ale mimo tego że niby najlżejszy jest w swojej klasie cenowej to i tak jest za ciężki dla mnie. Sama nie daję rady go znieść i mały za często nie wychodzi na dwór ze mną musimy czekać na weekendy:dry::-(. Ale mam plan że będę go znosić partiami najpierw stelaż potem gondolę i na końcu mojego skarba.
 
my kupiliśmy wózek jane solo 3 w 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni gondola jest duża i przestronna. Wózek jest wygodny i dobrze się go prowadzi. Jedyny minus to to że jest ciężki ale ja mieszkam na 3 pietrze i jakoś sobie radzę :-) więc nie jest to dla mnie istotne.




 
Do góry